reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

No niestety, raczej nie ma tu jakiejś super opieki. O ile wszystko jest ok to to aż tak nie przeszkadza. Ale ciągle wysłuchanie że masz wziąć paracetamol jest nudne :)
 
reklama
Oo wreszcie ktoś z moich stron! :D na tak długo jak długo będzie obowiązywał kontrakt mojego chłopaka :D
 
Zuza no to tak chyba jak w pl na NFZ tez chyba tylko trzy czy ile a tak to sie martw i załatwiaj sama.. Oj w tym UK to co chwile slychac co dziewczyny piszą ze słabiutko tam z opieka.. Oby ci było lepiej tam gdzie jedziesz :)

Zuzzi ja to sie musze zamachnąć całym ciałem :D czasami o mojego sie wspieram ręka :) moj mówi to co w sierpniu bedzie ale ja nawet nie chce myślec ..
 
Powiem Ci, że tak patrząc na NFZ i NHS to jednak chyba w UK opieka jest lepsza. W Polsce po prostu łatwiej prywatnie załatwiać. Ale najważniejsze jest ze wszystko z małym w porządku i że sprawdzają to co muszą. :) miałam rodzic w UK, bo nie planowałam wyjazdu. Teraz wyjazd się urodził ale jednak urodze po srodku- w Polsce ;)
 
Zuzagk brzusio slicznusi malusi :-)

Z tym leczeniem na NFZ to musze powiedziec zalezy jak sie trafi. Dzis dowiedzialam sie ze w poradni patologii ciazy w ktorej mam prowadzona ciaze nie ma limitu badan usg. Lekarz moze je wykonac na kazdej wizycie. Uspokoilo mnie to bo myslalam wlasnie ze przysluguja tylko 3 na cala ciaze. Czytalam tez ze rekomenduje sie tylko 3 usg w trakcie ciazy ale jak trzeba to lekarz moze a my mamy do tego prawo aby tych usg bylo w czasie ciazy wiecej ale tak jak pisze zalezh jak sie trafi to lekarz zrobi albo i nie.
 
reklama
Ja jak chodzę do swojego lekarza na NFZ i przy każdej wizycie mam robione usg, nie ważne czy mam przyjść co 2tyg, czy co 4tyg.
Na szczęście nie ma limitu, a choćby dlatego że sprzęt do usg jest w każdym gabinecie u lekarza :)
 
Do góry