reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Ja póki co problemów jeszcze nie mam z niczym, jedynie zaczynają mnie boleć plecy przez to ze pracuje w pracy i tylko cały czas siedzę i się podnosze. A poza tym to czuję się jakbym nie była w ciąży ;D
 
reklama
Mój Junior już chyba zaczyna mieć ciasno bo czuję go często, ale już nie tak mocno jak w ostatnich tygodniach. Mam wrażenie, że trochę urósł i jak kopie to już nie bierze aż takiego rozmachu jak kiedyś. Ale nie znam się, bo to moja pierwsza ciąża.
Skoro to już 27 (tak jak ja) i taki mały brzuszek to aż dziwne że Ci te mięśnie /wiązadła nie nadążyły. Życzę aby już wszystko było ok [emoji4]
 
To widocznie Zuzy już tak mają, że czują się dobrze jakby to nie była ciąża [emoji12]
No ja z małymi i krótkimi wyjątkami.
 
Nie wiadomo co tam się w dole u mnie dzieje. Opieka w Anglii jaka jest każdy wie. Paracetamol o odpoczynek to sposób na wszystko. Przez to ze przed ciąża miałam mięśnie na brzuchu to teraz jest. Ale to nie czas żeby się martwić! Jesteśmy w tym samym punkcie, to też jest moja pierwsza ciąża. A mały kopie tak mocno że aż głupieje :) na kiedy masz termin Zuza?
 
Zuzzi mi od jakiegoś czasu sie cieżko wstaje z pozycji leżącej.. Rano z łóżka to cieżko sie podnosić a przecież jeszcze urosnę ...;) wiązanie butów o juz tylko na siedząco z "rozłożonymi nogami" haha [emoji1]

Zuza ładniutki brzusio :) tylko sie cieszyć ze taki zgrabniutki :)
 
Ja najpierw miałam na 25 później 23 i 19. Następne usg 15.06 więc może znowu coś się zmieni [emoji6]
 
Dziękuję Buzia :) ja gdyby nie to że wyjeżdżam z UK to normalnie nie miałabym już usg. Tutaj robią Ci 2, ostatnie w 20 tyg około :D
 
reklama
Bunia mnie mąż za rękę holuje jak wieczorem leżymy przy filmie i muszę do łazienki wstać [emoji12]
Zuza no słyszałam że z tą opieką zdrowotną w ciąży to lipę macie w UK.
 
Do góry