reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki

Anney - cryoform - Jose Eiswnberg, w Polsce cholernie drogi, ale naprawdę rewelacyjny.
 
reklama
No prawa strona brzucha mi bardziej rosnie niz lewa. Teraz bardziej to widac, moze dlatego, ze szybciej brzuch mi urosl. Ale w kazdej ciazy mialam taka lekka asymetrie pod koniec.
Musze sprobowac ten peeling
 
Lili ja mam rozstepy po Alecie i zadnych nowych..niestety caly brzuch w rozstepach.. a smarowalam sie . W kolejnych ciazach sie nie smarowalam i nie smaruje i nie mam nowcyb
 
Lunera a może dzidzia poprostu się tak ułożyła? Mój jak się wczoraj wypiął pupa to miałam właśnie taki brzuch śmieszny hehe
 
Wszystkie moje dzieciaki siedzialy po prawej stronie, a lozysko po lewej. Ale nie wiem czy dlatego, ze brzuch wiekszy i mialy wygodniej czy tak sobie upodobaly a on dlatego tam rosnie :-) anyway, mi to nie przeszkadza, po porodzie pepek wraca na miejsce
 
reklama
Jeśli szukacie czegoś na rozstępy, to jest olejek ok 50-100 zł kosztuje, ale wydaje mi się, że warto spróbować. Ja niestety przytyłam od poczatku ciąży do chwili obecnej 13kg ale wszystko poszło mi w pupe brzuszek i piersi gdzie porobiły mi się rozstępy mimo smarowania, ale póki ci omijają brzuszek, więc się cieszę. Ja używam biooil i wczesniej krem, ale jakoś mi nie pomogło.
 
Do góry