reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki

Co do rozstępów, to ja mam doświadczenia takie, że w pierwszej ciąży smarowałam się odkąd się o ciąży dowiedziałam regularnie i sumiennie mustelą, a i tak popękałam w ostatnim miesiącu - geny, predyspozycje, wielkość brzucha wszystko ma na to wpływ. Może gdybym się nie smarowała wyglądałabym jeszcze gorzej, na szczęście wszystkie są pod pępkiem, tylko trzy kreski mam nad pępkiem. w tej ciązy mam kompletnie inny kształt brzucha i na bank porozrywa mi skórę nad pepkiem. Teraz tylko używam oliwki z hippa i balsamu z clarinsa - najgenialniejszego z genialnych ;)
 
reklama
Oj cellulit na moich udach osiąga chyba szczyt :/

Wierci oby sie udało zapobiec :)

U mnie poki co na brzuchu pusto.. Ale wcześniejszego "tycia" mam na udach rozstępy i na biodrach trochę i na piersiach jakieś malutkie.. Nikt nie jest idealny :)
 
Lilija zawsze (jak już) porównuj do wagi dziewczyn w tym samym tygodniu i podobnym wzroście [emoji4] Choć nie ma co porównywać bo każda ciąża i organizm inne.
 
Ja mam rozstepy po 1 ciazy pod piersiami, zrobily sie zanim sie zorientowalam, ze jestem w ciazy. Na brzuchu poki co nic nie ma, choc troche sie martwie, bo rosnie mi prawa strona brzucha. Zawsze uwidacznialo sie zawsze duzo pozniej, smiesznie to wyglada, bo pepek coraz bardziej z boku mam :-)

I oczywiscie tez mam cos na pupie z wczesniejszych lat.

Jakie macie sposoby na cellulit? Anney, ty cos pisalas o kawie? Mi sie marzy jakis skuteczny sposob...
W ES jest taka reklama kremu, kt dziala cuda w 7 dni. A dla panow jest krem na kaloryfer na brzuchu, hahaha.
 
Lunera, jak to jedna strona ci rośnie?? Miałaś już tak?

Na cellulit tak, peeling z kawy. Tez go zacElam teraz stosować i ćwiczyć nogi.
3luzki kawy zmielonej zaparzyć i robić silny masaż na nogach i pośladkach. Wsmarowac potem olejek tamanu (indonezyjski orzech- jest silnie uelastyczniajacy, przeciwgrzybiczy i bakteriobójczy) i tak 2-3rwzy w tygodniu.
 
Lunera, ja znam krem, który działa cuda i to nawet w 7 dni. Zawsze się nim ratowałam przed wakacjami, nie umiem go dlugo stosować bo tak cholernie chłodzi, że nie jestem w stanie wytrzymać. No i w ciazy odpada ;)
 
Ostatnia edycja:
Wierci co to za krem? Ja kiedyś eveline używałam extreme czy jakiś tak, clarinsa i inne cuda na kiju i z tych wszystkich eveline był najskuteczniejszy ale na krótko. A tamanu jest składnikiem (!!) więlu ujędrniających, to samo z kofeina, wiec Back to the roots ;)
 
reklama
Do góry