reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Lakara pewnie od biustu tez boli kręgosłup ale tez może być od pochylania się itd.. Ja ostatnio dużo w domu porobilam, jakiś przypływ energii miałam a potem mnie strasznie plecy bolaly :/
 
reklama
Loveboiled, moze to i to, kiedys byłam u lekarza o kregosłupa, i przepisała paracementol, jak zwykle eh ... :confused2::confused2: Ale no ból starszny nie jest.
 
Marand ja tez 70h :D oj my to dopiero biedne jesteśmy.. Jak ja startuje s takiego rozmiaru to szczerze mówiąc boje sie..
Zawsze miałam problem z sukienkami bo jak w cyckach pasowało to w dupie latało Eh..

Anney panache dobry o jest jeszcze kilka marek które mogę nosić bo zapewniają wygodę, dobre podtrzymanie biustu, ładnie go opinają itd.. Reszta to wyrzucanie pieniędzy w błoto bo może i rozmiar pasuje ale taki badziew ze cycki latają jak chcą a to nie o o chodzi w dobrym staniku, wtedy sie wrzyna w skore i kręgosłup masakra.. Oj jak ja marze o góra DD.. Ale u mnie cycki w genach wiec jak będzie córka to tez będzie wyklinać haha :D
 
ja1.jpg

To robione tydzień temu w 14 tygodniu :)))))
 

Załączniki

  • ja1.jpg
    ja1.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 102
A w kwestii piersi to u mnie podobnie jak u cinamony. Dopiero w ciąży zrobiły się pełne B, wcześniej ledwo A... O tyle dziwne że na początku ciąży nagle sporo mi urosły, a teraz piersi są minimalnie większe niż przed ciążą więc bida ;)
 
reklama
Do góry