reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Rjoanka, Katinka śliczne brzusie :-) Katinka ile dzidzia teraz waży? Bo wygląda mi że będzie duży dzidziuś :-)

Jutro mam wizytę to zobaczę ile, dwa tygodnie temu +/- 2200g.

katinka - o żesz Ty! Przyznam że takiego brzuszka to jeszcze nie widziałam :-) niniejszym chyba wygrywasz konkurs na największy brzuch październikowy :-)

Nie wiem czemu on taki duży, lekarz twierdzi że w środku wszystko w normach: wody, dzidzia itp. Położna powiedziała że jest ok a on taki duży, myślałam że może bliźniaki i nawet pytałam czy ktoś nie przeoczył braciszka ale ponoć nie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
gdzieś kiedyś słyszałam że jak ma się duży brzuch a dziecko ma wagę taką raczej w normie to chyba świadczy o dużej ilości wód płodowych
 
Super brzunie:)
Ja wkoncu zrobiłam sobie foto i wrzucam:) 33t1d
ImageUploadedByForum BabyBoom1409219606.385258.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1409219618.512703.jpg

I co czArno - białe wyszczupla?? ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409219606.385258.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409219606.385258.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 138
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409219618.512703.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409219618.512703.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 152
No i juz coś wiem mały ma 2600g (+/-200g), wód płodowych też jest sporo. A że chudzielec byłam to więc widać gdzie te moje ekstra kilogramy, w brzuszku!!!
 
Hi,hi zobacz Katinka jak mało na wielkość brzucha przekłada sie wielkość malucha. Moja waży dokładnie tyle samo, jestem tydzień do przodu w stosunku do Ciebie, a zobacz na zdjeciach jaka różnica, akurat jest jedno pod drugim :-).
 
U nas w rodzinie i wśród znajomych raczej wielkość brzucha przekładała się na wielkość maluszka :-) dużo też zależy od figury.
 
reklama
Do góry