reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

ale żeście porosły cieżaróweczki podczas mojej nieobecności :-)śliczne wszystkie chatki !
soniafka jesteś moją idolką ! prześlicznie wyglądasz, a brzuszek cudowny !

Ja z Adą również nie próżnuję i rosnę, rosnę... aż przerosnę hehe
tutaj my z urlopu w 34 tyg (przerażają mnie tylko rosnące cyferki na wadze bo przez 2 tyg tyle chodziłam codziennie na spacery, że myślałam, że waga nie drgnęła, a tu 3 kg więcej po przyjeździe :szok: szok :crazy:)

DSC_0025.jpgDSC_1268a.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0025.jpg
    DSC_0025.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 125
  • DSC_1268a.jpg
    DSC_1268a.jpg
    66,5 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Elleni tosz ty kwiat kobiecości!! Pięknie wyglądasz bez dwóch zdań :)

Kusiak ale brzuszek wysoko :)

Ania//, maddlena wasze brzunie też piękne :)

Maddlenka Ty masz taką fajną piłeczkę :)
 
Kusiak jaka fajna piłeczka;-)

Elleni ślicznie wyglądasz:tak:

Alpine super figurka i tylko brzusio rośnie:))
 
Ostatnia edycja:
Kusiak, Elleni piekne okraglutkie brzuszki :) i elleni zazdroszcze tej scenerii:)
no a ja nie wiem gdzie ale to sie chowa ale waga pokazuje juz 10kg wiecej niz przed ;) i mam wrazenie ze brzuch z dnia na dzien jest wiekszy ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry