reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki ..

reklama
Ano rośniemy, rośniemy :-) Dzisiaj zauważyłam też, że mam cały brzuch pokryty jasnym meszkiem. Śmiesznie to wygląda ale z tego co wiem to normalne w ciąży w każdym razie tak "puchatego" brzuszka się nie spodziewałam :-p
 
A to my dzisiaj :) w pozycji lezacej coraz bardziej czuc twarda pileczke :D jutro wizyta :) ImageUploadedByForum BabyBoom1392646034.066968.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1392646034.066968.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1392646034.066968.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 173
MnieMe, Super. Mamy bardzo podobne brzuszki. Ja też wyraźnie czuje macice kiedy leże. Z każdym dniem mam wrażenie, że rośnie. :blink:
A który to u ciebie tydzień bo nie pamiętam a nie masz suwaka?
 
to ja chyba przoduję. Różnica w obwodzie brzucha 24 cm. Z 60 cm na 84 :/ 10 tydzień. Aż poszukam zdjęć z córką w 10 tc. Z młodą wyjątkowo mnie wyrzuciło do przodu ale z z drugim jest gorzej....
 
reklama
Do góry