reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki ..

Hej dziewczyny, to i ja dodam zdjęcie mojego mega brzucha ;) zazdroszczę tym, które mają maleńkie jeszcze brzuszki, ale to moja druga ciąża, więc chyba mogłam się tego spodziewać..
19 tydz.jpg
 

Załączniki

  • 19 tydz.jpg
    19 tydz.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 105
reklama
nexiss dziękuje, ale to dopiero 18 tydzień ciąży, a mnie czekają dwa wesela - w czerwcu i w sierpniu, więc wtedy na bank będzie już gigantyczny...;/
 
Nie ma co się martwić na zapas, a potem już wszystko zrzucimy :) Mnie martwi tylko okres wakacji i upał, mam nadzieje, że będzie znośny, bo z takim wielkim brzuchem to tylko się męczyć będę..
 
pokazuję nieśmiało mój brzusio,sorki za bałagan na blacie ale to w trakcie śniadania robioneIMG_2519 [123456].jpg
 

Załączniki

  • IMG_2519 [123456].jpg
    IMG_2519 [123456].jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 86
reklama
naprawdę był bałagan,okruchów pełno,
i zawsze do śnaidania pełno sztućcy,jakby nie można było użyć jednego :-D

a brzuszek ogromny jest,mam już 100cm w obwodzie
w sobote na wesele i kiecki nie mam:-D
jutro lece na łowy,ciekawe czy sprzedają worki :-D
 
Do góry