reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

Ślicznie macie brzuszki dziewczynki to i ja swój wklejam

Z 31 tygodnia ze Świąt ;D

img00024_163.jpg


img00025_178.jpg
 
reklama
dziewczyny wszystkie brzunie sa sliczniusie!!
co do kreski na brzuszku: to mi tez niedawno sie pojawila ale minela juz pepek i risnie dalej do gory, co do pepuszka to mam podobny do wodniczki (guziczek) :) a dzidziołek stwierdzil dzisiaj ze za mocno chyba sie garbie i jak tylko sie pochyle do przodu to kopie strasznie po zebrach i od razu sie prostuje to lepsze od "pajaczka" hehe
 
Mama Boo pisze:
Maggusia ja ostatnio na nowo przebijałam dziurkę kolczykiem, żebym później nie musiała drugi raz iść do studia i za to płacić ;) Nawet nie bolało :) Nie boję się, że coś się stanie z dziurką. A co do tej żyłki to też nie mam pojęcia - musiałabym zobaczyć, bo ja też coś tam mam, może to nawet i to samo, ale tak z opsiu to nie mogę stweirdzić.

Mama Boo wiesz czasam ta zylka mnie boli A jak nie nabalsamuje sie to moja skorka jest taka napieta ze szok!(wtedy tak jakby mnie ciagnie)
 
agao pisze:
mojej kumpeli skóra pękała na brzusiu mimo oliwek i innych mi prześwituje siatecaka żył pod skórą ale na razie nic nie pękło nie wiem co to może być

Agao o jej! to juz naprawde ja musi bolec.Moze niech pojdzie z tym do jakiegos dermatologa czy cos...
 
reklama
Jejku nie mówcie takich rzeczy o pękaniu skóry bo mi sie to źle kojarzy. Horror jakiś. zaraz biore lusterko i ogladam się
 
Do góry