reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

Dzis mam nadmiar czasu to moze pokombinuje z aparatem i wkleje zdjecia..................nie obiecuje bo ze mnie kiep komputerowy ;)
 
reklama
Sylwia i tak jesteś lepsza niż ja, bo masz suwaczek, a ja się zabierałam już kilka razy i nadal nie mam wklejonego. :) Najlepiej to by było gdyby ktoś mi przez telefon mówił krok po kroku. Taka zdolna jestem. Może w styczniu jak juz przestane pracować to coś w domu pokombinuję, bo teraz jak wracam i uśpię Jacka to nawet mi się nie chce włączać komputera, padam w pokoju w ktrym stoję :)
 
lipa tak predko sie nie pochwale...........moze w listopadzie/grudniu jak mezyk wroci.problemy juz przy samym starcie........zainstalowalam sterowniki a komp mi aparatu nie wykrywa........szkoda a tak chcialam sie wam pokazac :(
kaska dla mnie suwaczek nie byl prosta sprawa-ale tu na forum jest stronka "jak wkleic suwaczek"krok po kroku,uparlam sie bo wszyscy maja(prawie ;)) ija tez musialam.
 
No, ja też musze nową fotkę pstryknąć, bo brzusio rośnie :) Zwłaszcza wieczorkiem. W końcu to już połowa ciązy ;D
 
rzeczywiście, połowa na już na półmetku, ale ten czas szybko leci, mi jeszcze braj\kuje kilku dni ;)

ale brzusio od ostatnich zdjęć mi nie urósł...
 
reklama
Do góry