reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

reklama
już przed sobotnim śniadaniem był duuuuuży ale po weekendzie zrobił się jeszcze większy ;D
a teraz jest duuuuuuży
nie martw się azik ja szybko się nie obrazam :mad:
;)
 
ja na aparat trochę jeszcze poczekam a poza tym skoro sama się stąd wywaliłam przypadkiem i zrobiłam jeszcze parę fajnych reczy to i tak pewnie n nie wkleiłambym fotki :-[
 
to mój brzucholek sfotografowany w zeszły czwartek po powrocie ze szpitala i w nowym wreszcie dobrym staniku. zdjęcie robione wieczorkiem, ale przed kolacją.

10007558hg.jpg
 
reklama
Kurcze, a ja nie widzę połowy waszych zdjęć :( Ani Kasi, ani Anik, do kitu. Dlaczego tak mi się robi, ze jedne widzę a drugie nie??? ???
 
Do góry