reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

reklama
Gdy zobaczyłam brzuszek ary - załamałam się!!! Jestem o tydzień dłużej w ciąży i nadal nic!!! U mnie nic nie widać! Noszę do pracy przylegające sukienki, spodnie i nikt (poza wtajemniczonymi) nie wie, że jestem 4 miesiącu ciąży!!! buuuuuuuuu
 
osinka patrząc na brzuch ary stwierdzam,że mój zacznie tak wyglądać dopiero w 9miesiącu :Di nawet nie jest mi z tym smutno,wszędzie trzeba doszukiwać się pozytywów,może jak nasz brzusze nie rozrośnie się za mocno ominą nas rozstępy i inne tego typu atrakcje;)głowa do góry!
 
maga, na to nie licz (znaczy sie na tak mały brzuszek w 9 miesącu- gdzieś ta dzidzia musi się zmieścić :laugh:) , u mnie poprzednio do 5 miesiąca nie było prawie widać... a potem: hop i piłeczka z przodu... rozstepów nie miałam

na wigilię jeszcze szłam w kostiumie przedciążowym a ruchy już czułam regularnie ;)
 
Osinka, nie martw sie, nie jestes sama. U mnie tez wlasciwie nic nie widac. Jedyne co mi przybylo to kilka waleczkow w talii. Ale brzusia nie ma (chyba ze sie najem do wypęku ;), co czasem mi się zdarza) - czasem az zaczynam watpic czy aby napewno jestem w ciazy- z niecierpliwoscia czekam do badania- za dwa tygodnie!!!
 
A to mój brzuszek...zdjęcie zrobione 30 września ;)

brzunio2_170.jpg


brzunio1_130.jpg


grubasek_205.jpg


 
Ojej :)Ale okrąglutki i duuuży ;). To chyba mężczyzna będzie bo brzucholek rośnie jak na drozdżach.Patrząc na Ciebie Wodniczko to zapewne nikt nie ma wątpliwości że jesteś w ciąży. Fajnie :)
 
reklama
osinka nie martw sie 8) wszystko zalezy od miesni brtzucha. ja mam dosc slabe, dlatego moj brzuszek jkuz troszke widac, choc jak dla mnie to jeszcze za malo ;)

wodniczka, pieknie ci rosnie dzidzia :laugh:
 
Do góry