reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Minisia masz racje, fajnie jak np z B urosna ale jak ktos ma duzy biust i jeszcze rosnie to juz nie jest tak extra....Ja wlasnie dzisiaj wyciagnelam zdjecia jak bylam w ciazy z zocha, i pewnie znowu tak bede wygladac:-)Jedyny plus to ten ze nowe rozstepy sie juz nie pojawia, bo tak szczerze juz na nowe nie ma miejsca:-D
 
reklama
Popieram przedmówczynie!
Normalnie mam D i to jest fajne - ładnie dekolt wygląda i wogóle.
A teraz ledwo się w 75F wcisnęłam stanik - i nie dość, że drogi jak nieszczęście, to i tak biust jakoś tak wygląda... no nie wiem... wielki.
Już nie wspominając o tym, że się robią obwisłe :baffled:
 
Nie dziwię się, że masz kochana dość. Choć szczerze z miłą chęcią chciałabym mieć D nie będąc w ciąży...
 
Mi się zrobiły DD. Jak brzusio był mniejszy to bardziej rzucały sie w oczy, a teraz przy weilkim bębnie to znowu wyglądają na malutkie.
 
Na pocieszenie Ci powiem, że ja mam już na piersiach rozstępy, które zrobiły mi się ok 9 tc. Na większości kremów napisane używać powyżej 3 miesiaca wiec nie używałam, a rozstępy zrobiły sie z dnia na dzień:baffled:

I drugie pocieszenie. Bedziesz karmić będzie większy biust. :tak:
 
Hehehehee no tak za male zle ale za duze tez zle, ja kupilam sobie stanik dla kobiet w ciazy, rozm. 80D, bo w 75 D sie juz nie miescilam:rofl2: Moja "kochana" tesciowa chciala mi zrobic chyba przyjemnosc i kupila mi staniki na targu, jeden moglabym nalozyc na glowe:laugh2:a drugi to chyba bede miala dobry w 9 miesiacu, i tak sie zastanawiam czy moje cycorki wygladaja na takie ogromne....Moj nie narzeka ze sa duze, wrecz przeciwnie, ja sie z niego smieje ze zaraz jak go przywale "cycem" to nie bedzie musial sie koldra przykrywac:-D:-D:-D:-D
 
reklama
A co do mleka to po Zosi, bardzo krociutko karmilam piersia, ja troche sie brzydzilam swoim mlekiem ale jak figlowalismy z m. to on mowil ze smakuje jak normalne mleko:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry