reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Mnie niestety poszło troszkę w bioderka i udka, jakby było tam mało :wściekła/y::crazy:. No i dziś mi M powiedział że gęba mi się zaokrągliła :szok: i plamki wyskoczyły na twarzy.:no: Ciekawe czy znikną.
 
Mnie niestety poszło troszkę w bioderka i udka, jakby było tam mało :wściekła/y::crazy:. No i dziś mi M powiedział że gęba mi się zaokrągliła :szok: i plamki wyskoczyły na twarzy.:no: Ciekawe czy znikną.

Plamki powinny zniknąć - ja dostałam takich pod pachami - dla mnie dziwne, ale to hormonalne zmiany

A mi M. normalnie komplementa sypnął, bo stwierdził, że tyłek mam wciąż taki sam :laugh2::laugh2::laugh2:
Szczęściara :-)
 
reklama
Moj tez mowi ze tylko brzuch mi rosnie :-)
Ale ja to sama wiem :-)Ostatnio z polozna rozmawialam o tym i ona fachowo to stwierdzila ze u mnie tylko dziecko rosnie i ze nie ma wiele takich kobiet co nic nie rosna oprocz brzuszka :-)
I ze jak tylko dzidzia rosnie to jak przytyje 10 kg to juz jest dobrze :-)Wiec ja sie juz nie martwie ze za malo przytylam bo i co mam mi tak waga do gory isc jak tylko brzuch rosnie i kapletnie nic a nic innego nawet piersi :-(
 
Do góry