reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Justynka - pięknie wyglądasz:tak::tak:

6c8ac34a9d.png

2ff2fcf6e9.png

888f779fe9.png

NADIA-879.gif
 
reklama
Oj wy to dziewczyny jestescie, kazda narzeka ze gruba i ze d...a rosnie, ale jakos na zdjeciach tego nie widac:-palbo robicie sobie retusz przed pokazaniem ich tutaj:-p:-pgdybyscie widzieli moj tyl i nogi, pozbylybyscie sie wszelkich kompleksow:laugh2:
Wszystkie slicznie wygladacie, jak tylko zakupimy nowy aparat to wkleje moje cielsko:happy::rofl2:
 
Justys jak dla mnie fotka BOMBA!!brzuszek sliczny a i od fryzurki nie wiem co chcesz:confused: uwazam ze ladnie ci w tym kolorze i ze pasuje ci blond
 
Blond brzuszek super:-)
justyna wygladasz swietnie i mi tez sie twoje wloski podobaja:tak:
Ja juz 15kg przytylam:szok:,ale jakos jestem dobrej mysli ze zrzuce,a jak nie to najwyzej....
 
reklama
Do góry