reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Wiecie co, wrzucilam to zdjecie na nasza klase...wczesniej mialam tylko 1 i jestem w szoku doslownie w jakim tempie wiesci sie rozchodza:-Dniecala godzina i ponad 30 odwiedzin:-D:-D:-Dto co to bedzie jak tam Rafalka zdjecie wrzuce...sklep z pamiatkami chyba otworze u mnie na wsi...drugi mulat w Przytocznej bedzie:-D
 
Wiecie co, wrzucilam to zdjecie na nasza klase...wczesniej mialam tylko 1 i jestem w szoku doslownie w jakim tempie wiesci sie rozchodza:-Dniecala godzina i ponad 30 odwiedzin:-D:-D:-Dto co to bedzie jak tam Rafalka zdjecie wrzuce...sklep z pamiatkami chyba otworze u mnie na wsi...drugi mulat w Przytocznej bedzie:-D

Dzidziuś to przecież powód do dumy! Tylko się cieszyć!;-)
 
Dlatego tez sie pochwale :-Dmoje kolezanki na naszej klasie maja jako zdjecie gl zdjexcia swoich dzieci i czasami zastanawiam sie jak one wygladaja, bo jak dzieci to juz to wiem:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry