reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

na dukana nie ide,bo bez weglowodanow nie wyrobie:-p
przed ciaza chodzilam do dietetyczki i mam taka rozpiske z podzialem na proteiny,owoce,warzywa itp. Najgorsze jest to,ze wszystko trzeba wazyc :(
 
reklama
estragon, trzymam kciuki za dalsze kilogramowe sukcesy
a ile już wizyt vacu zaliczyłaś?
ja dziś miałam 3. - ale schodzę po tych 30 minutach mokra, nachylenie 7%, tempo stałe ok 7 km/h i ciśnienie 25 mbar..
więc ja to dopiero mam lipną formę:-( ale mam wrażenie że się rozkręcam
 
Miałam 5 zabiegów, ale tak strasznie nie było, z tym, że jak zaczynałam miec zadyszkę to zmniejszałam prędkośc z 8 km/h na 6 km/h
Ja paliłam papierosy 7 lat i miałam astmę (mam nadzieję, że miałam, bo już nie odczuwam żadnych objawów ani duszności), więc moja forma jest na prawdę kiepska.
Malina, Ty już jesteś w III fazie Dukana?
kurczę, dzisiaj znowu sobie pozwoliłam i zjadłam lody:)
 
taaa, III faza - ale coś słabo mi idzie ścisłe trzymanie się zasad:-( choć waga stoi a nawet jeszcze straciłam 0,5 kg
 
a ja dzisiaj znowu na mieście jadłam:/ tłusto i kalorycznie, ale nie będę wszamiac miksu sałat, gdy mąż na przeciwko obżera się ociekającą tłuszczem lasagną:)
 
reklama
Dziewczyny obeznane w Dukanie mam pytania...
1.w ksiazkach jest napisane,ze dozwolone produkty mozna jesc bez ograniczen,ale na jakims forum laska pisze ze mozna tylko 800g nabialu dziennie? wiec jak to jest? rozumiem ,ze np.jesli sie nie chudnie to mozna ograniczyc nabial,ale np jak zjadam 2kg nabialu i chudne to tez musze ograniczac?
2.czy mozna jesc o kazdej porze dnia,kiedy sie chce?
 
Ostatnia edycja:
Do góry