reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

super wiolan, że uświadamiasz synka :tak: moje dziecko też będzie miało okazję "obcować" z dzieckiem upośledzonym. Mojego małża siostra ma 3,5letniego synka z ZD i wcale mi to nie przeszkadza! Wręcz przeciwnie. A jak mnie szwagierka prosiła na chrzesną to się pytała czy mi nie przeszkadza zespół u małego - wyśmiałam ją, opierniczyłam i oczywiście że się zgodziłam!!!

a i powiem Wam, że kiedyś zdarzyło mi się do małża (wtedy jeszcze mojego chłopaka) powiedzieć "zachowujesz się ja down". Jest mi mega wstyd teraz i jak słyszę że ktoś tak do kogoś mówi to myślę, że tak do końca nie wiem co to znaczy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja nie chcę schudnąć,chcę UJĘDRNIĆ SWOJE CIAŁO.Mój pomysł,to masaże i pilates.Z masażami to może zacznę w przyszłym tygodniu,a PILATES nie wiem :-( Muszę się zmotywować.A Wy macie jakieś pomysły na ujędrnienie ciała i obwisłego brzucha ?
Agnieszka - ja właśnie po to zaczęłam vacu (dziś był debiut) - bieżnia. Dokładnie chodzi mi o ujędrnienie brzucha, pośladków, na razie biorę 10 treningów, potem pewnie dodatkowo 10 lub 20.
Jestem zadowolona, spodobała mi się ta bieżnia:-)
 
reklama
Do góry