reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
czy jest oprócz mnie jakaś inna mamusia z 25-tką na plusie? :rofl2:
oj bedzie z czego zrzucać, będzie... ;-)
musze zrobić sobie fotkę i potem znowu będzie "przed" i "po" :-D
Corina ja 3 tygodnie temu miałam 20 na plusie, a ostatnio od wizyty do wizyty, średnio co 4-5 tyg przybywa mi 5 kg, więc w ostateczności pewnie przekroczę nawet 25 ;-)
No, ale po porodzie dietka i powinno być dobrze ;-)
 
tydzień temu jak malowaliśmy pokój, to coś mi brzuch przeszkadzał, więc poszłam do wc strzelić fotkę, czy faktycznie taki wielki..
i dopiero jak na kompie oglądałam fotkę, to zobaczyłam, co się dzieje w tle :-D:-D
małż się śmieje, że mi kot z brzuszka wychodzi :-D:-D
 

Załączniki

  • 36 tc.JPG
    36 tc.JPG
    31,3 KB · Wyświetleń: 69
hi hi mistrzyni :-)
jej ulubione zajęcie, to oglądanie jak woda leci :-)
zawsze jak siusiu robię, to ona czeka aż wodę spuszczę ehehe
 
Dziewczyny super brzuszki

Olamala napewno nic nie trzeba było upiększać... sliczny

ja narazie na +16... zostały 3 tygodnie więc jeszcze troszkę dobiję
 
Ja na razie 16 na plusie a mąż mi właśnie kawałek serniczka i śmietanowego ciasta przyniósł no i lody dziś zaliczyłam i watę cukrową.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aga brzuch switniasty a kociczka rewelacja. Ale wiem o czym piszesz bo mojej mamy kociczka jak tylko ktoś idzie do łazienki to ona juz stoi pod drzwiami bo lubi pić wodę z umywalki.
 
Do góry