reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
hehe, sesyjka to sesyjka - buty tylko na chwilę założone - więc nie było strasznie. Ale butki sa na słupku i są bardzo stabilne, zawsze mi w nich było wygodnie :-)

hi hi ja tam nawet na sesję baleriny ałożyłam :-p
ale chyba na codzień nie chodzisz w tych butkach- po mimo, że takie stabilne??
ja nosiłam szpilki do 5 miesiąca :-) potem już dziwnie się kiwałam na boki heeheh
 
hi hi ja tam nawet na sesję baleriny ałożyłam :-p
ale chyba na codzień nie chodzisz w tych butkach- po mimo, że takie stabilne??
ja nosiłam szpilki do 5 miesiąca :-) potem już dziwnie się kiwałam na boki heeheh

nie, na codzień wkłądam baleriny albo sportowe butki - zalezy od "stroju". Wystrachałam się żylaków, do których baby w mojej rodzinie mają wielkie tendencje. Ale obcasy nosiłam do końca 7 m-ca
 
Malina teraz zauważyłam zdjęcia,wyglądasz kwitnąco!Śliczne fotki!

Ja dopiero w następny weekend jestem umówiona z bratową na sesję w studiu.Niewiem co ona wymysli bo bo ma czasem dziwne pomysły :-D.Mam nadzieję żę wszystko będzie ok i wytrzymam w dwupaku do tej sesji,no w koncu zacząłam dopiero 36 tydzień i nie chcę się jeszcze rozpakowywać ;-)
 
hehe, sesyjka to sesyjka - buty tylko na chwilę założone - więc nie było strasznie. Ale butki sa na słupku i są bardzo stabilne, zawsze mi w nich było wygodnie :-)

Fajne fotki na pamiątkę!:tak: i bardzo mi się podoba Twoja tunika:tak: Ja powiem szczerze, że cały czas biegam w butach na obcasie i jest mi w nich mega wygodnie- mam większość właśnie na takich słupkach i są bardzo stabilne, więc sobie chwalę....
 
reklama
Do góry