reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Mój brzuchal 3 tygodnie temu i wczoraj ;-)
Zobacz załącznik 229398
Nie narzekać mi tu na kilogramy i wymiary. Ja już przytyłam 22kg i nie wiem co bym jadła i robiła, to od grudnia co miesiąc przybywa mi średnio 5kg :no: No, ale najważniejsze, że córcia zdrowo rośnie ;-), a o odchudzaniu pomyślimy po porodzie:tak:

madzia to 5-tke możemy sobie przybić:-) ja mam tak samo, czy wiecej czy mniej jem kolo 5-tki mam co mc;-) i też dobiłam juz do 21 kg. będzie z czego zrzucać:-D
 
skoro juz bylam dzisiaj w przychodni na pobieraniu krwi to postanowilam sie zwazyc. efekt: 64kg czyli 13kg na plusie :) postanowilam odstawic zwykle mleko bo przez chwile wydawalo mi sie ze minal problem z nietolerancja laktozy ale okazalo sie ze jednak dalej po nim tyje a wlasciwie puchne.
 
z tego względu, że albumik nie działa, wrzucam kilka brzuchowych fotek z sesji - jak będzie albumik działał, to zobaczycie cudną resztę ;-):tak:
 

Załączniki

  • sesja aga..jpg
    sesja aga..jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 50
  • sesja aga4..jpg
    sesja aga4..jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 43
reklama
laski super fotki brzuszka:-) ja to jakos w ogole nie mam zdjec brszuszka nie wiem czemu a potem bede pewnie zalowac ze nic nie zrobilam:-/
 
Do góry