reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Dziewczyny, piękne brzuszki:-) Estragon, żadnych rozstepów nie widać, pewnie bez problemu Ci zjaśnieją.

A oto mój inkubatorek, 27 tydzień:
 

Załączniki

  • Obraz 170.jpg
    Obraz 170.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 35
Dziewczyny piekne brzuszki. Jak zaczelam starac sie o dzidziusia, to odstawilam calkowicie alkohol, takze zwyczajowe tu wino do obiadu. Jednak na poczatku wrzesnia goscilam u mnie brata z narzeczona, ktory przyjechal do mnie na urlop. I czasem wypilam z nimi kieliszek wina i raz jedno piwo, jeszcze nie wiedzac, ze jestem w ciazy.
 
Dziewczyny piękne brzucholki ;)

Ja akurat teraz piję Karmi malinowe, ale to jest bezalkoholowe. Czasem się napiję zwykłego piwa, takie pół szklaneczki. A chęć na piwo tak w ogóle to mam ogromną, no ale cóż niestety...
Winka bym się napiła, ale czekam spokojnie bo się robi.... nie ma to jak swojskie ;)
 
fajoskie brzuchalki babeczki ;-)

krewetka ma rację.. jeszcze trochę i ślad po nich zaginie.. a już się do niego przyzwyczaiłam ;-)
 
reklama
Do góry