reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Dziewczyny śliczne brzusie:-)
Awru teraz zerknęłam na ciebie ,no i ci powiem ze z ciebie niezła laska:tak:
 
Awru - śliczniasta - muzo nasza - wpędzasz nas w depresje...:)

Ja dzis wlazłam na wage i co............... ??????

61 900 g - (9,9 kg na plusie) w pasie 92 cm

czyli postanowienia - odstawić słodycze - wiecej warzyw, owoców i chudego miesa, nabiału - sie sprawdziło przez póltora tygodnia wrzuciłam tylko 400 g :)

po weekendzie wstawie fotki:)
 
Ja tez zaobserwowałam, że rezygnacja ze słodyczy na rzecz owoców i warzyw się opyla...a no i staramm się pić więcej jeszcze wody minerlnej i nie podjadać. Ustaliłam sobie 5-6 posiłków z czego 2 czyli śniadanie i obiad większe.
No i mam nadzieję, że wytrzymam tak już do końca, oby się udało. U mnie 9 kg na plusie i w brzuszku 94 cm
 
a ja nie mogę się obejść bez słodyczy :no: do tego w tym tygodniu jak będę w Krakowie to zapodam sobie oponki (Agate?) , i jak tu nie tyć?:crazy:
 
reklama
za tydzien zaczyna sie u mnie 7 miesiac, jak narazie 8 kg na plusie, ale według lekarza samo dziecko waży juz okolo 1000g.:) fajnie,że rośnie zdrowo i "przepisowo"...jedyne co nie daje mi spac, to, że jeszcze NIE ZNAM PŁCI!!! masakra...moja cierpliwośc sie kończy, a lekarz twierdzi, że jeszcze jest za małe, zeby cokolwiek dojrzeć...wiekszośc z Was dziewczyny juz dawno wie, kogo sie spodziewa, a ja jestem chyba jedna z nielicznych, która jeszcze nie wie...

a to mój brzuch dzis...
 
Do góry