reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Witam.
Od poczatku ciąży,u mnie -5kg :-( Nic jeszcze nie przytyłam i zaczynam się tym trochę niepokoić.Brzuch rośnie,biustu nie wspomnę, a tu nic.Z jedzeniem u mnie nie najlepiej,wszystko jest ohydne,nawet ulubionych salatek nie mogę jeść:-(.Ehh...gin mówi,że wymioty już powinny minąć ale nie mijają.Dodam,że w pierwszej ciąży to nawet mdlości nie miałam.Moja przyjaciółka męczyła się do 8 miesiąca i chyba czeka mnie to samo.
 
nie chcę nikogo straszyć, ale znam osobiscie przypadek dziewczyny, która w obydwóch ciązach miała ogromne problemy z mdłościami i przyjmowaniem pokarmów, była nawet "karmiona" przez kroplówki, kilka miesięcy w szpitalu itd...całe szczęście dzieci sa zdrowe obecnie...normalnie masakra...juz chyba lepiej przytyc kilka kilogramów wiecej (ale tylko kilka:-)) niż sie powinno, a nie miec takich problemów jak wspominana dziewczyna...
 
Witam.
Od poczatku ciąży,u mnie -5kg :-( Nic jeszcze nie przytyłam i zaczynam się tym trochę niepokoić.Brzuch rośnie,biustu nie wspomnę, a tu nic.Z jedzeniem u mnie nie najlepiej,wszystko jest ohydne,nawet ulubionych salatek nie mogę jeść:-(.Ehh...gin mówi,że wymioty już powinny minąć ale nie mijają.Dodam,że w pierwszej ciąży to nawet mdlości nie miałam.Moja przyjaciółka męczyła się do 8 miesiąca i chyba czeka mnie to samo.
Rozumiem doskonale,mam ten sam problem.Ja po prostu nie mam łaknienia,a i mdłosci ciągle mam.Od czasu do czasu wymioty.W poprzedniej ciązy do 6 miesiąca sie męczyłam,bez fransfuzji sie nie obyło:-(
 
Dziewczyny ja po wizycie i po ważeniu
mimo braku apetytu jestem na plusie od początku 4kg:szok:... tyle że naprawdę nie widzę tych kg.... fakt że sporo powiększył mi się brzuszek ale skąd tyle?????
cóż tak widocznie ma być:tak:
 
U mnie dziś 16 tydzień i -1kg, nawet sąsiadka stwierdziła, że schudłam ostatnio zwłaszcza na twarzy, czyli powtarza mi się historia z pierwszej ciąży, że najpierw schudnę kilogram lub 2, a dopiero później przybiorę na wadze i mam skrytą nadzieję, że tak jak poprzednio tylko 8kg nie więcej.

:crazy: ja juz 10kg na plusie:wściekła/y:
 
A ja mam +3, ciekawe co na to lekarz, powiedział, że do połowy ciąży, czyli do 07.01 powinnam przytyć 2-3kg, a tu jeszcze Święta w międzyczasie, oj będzie się działo. :-)
 
A ja mam +3, ciekawe co na to lekarz, powiedział, że do połowy ciąży, czyli do 07.01 powinnam przytyć 2-3kg, a tu jeszcze Święta w międzyczasie, oj będzie się działo. :-)
a oc o chodzi ze do stycznie 2-3 kg? coś sie stanie jak więcej ci przybędzie?
u mnie też 3 kg od poczatku ciązy, ale ekarz nic nie powiedział
 
reklama
Nic się nie stanie poza tym, że po ciąży będzie więcej do zrzucenia, mój misiek mówi, że lekarz może sobie zażartował a ja się tego trzymam.
 
Do góry