reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Cześć Mamuśki
Jestem tu pierwszy raz wiec napisze w skrucje tojestmoja 2 ciąża mam juz 3 letnia córcie teraz jestem w 11 tygodniu +5 dni i nieprzecietnie szybko rosne w szesz:-)
Mam 163cm i jeszcze 2 miesiace temu wazylam 49 kg a teraz + 5kg
A to my

 

Załączniki

  • Zdjęcie0363.jpg
    Zdjęcie0363.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Tiger ja mam podobny wieczorem kiedy jestem mocno objedzona - teraz np ;-)

asianh wow! spory ten Twój brzuszek :tak: no i witaj :-)
 
Witam was dziewczyny to mój brzuszek ale jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży tak dokładnie i co wy sądzicie o moim brzuszku????
 
Ostatnia edycja:
Moja waga też stoi - 56 kg. Obawiam się jednak, że to stan przejściowy - w poprzedniej ciąży miałam 27 kg na plusie i niestety 2kg z tego zapasu zostały mi na zawsze :-D
 
asianh wow faktycznie masz duży brzuszek :-) a te 5 kg to przez Twój apetyt??
malwina91 jak to nie wiesz, czy jesteś w ciązy?
 
Malwina91 ja mam taki sam:-D
Jak możesz nie wiedzieć czy jesteś w ciąży? Zrób test, one się rzadko mylą. Ty i asianh, zapraszamy na wątek maj2010, tam sobie miło plotkujemy:-)

Tiger, zdradź sekret, jak być takim chudym po dwóch ciążach??:szok: :-D
Ja umieszczę zdjęcie za parę dni, żeby co 4 tygodnie było;-)
 
no właśnie nie wiem zrobiłam już 4 testy i kazdy negatywny i każdy jeden w tygodniowym odstepie jak błam u lekarza to powiedział że nic nie widzi na usg boje sie ze to moze by ciąża pozamaciczna
 
reklama
Do góry