reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
Witam na tym wątku. Na innym już goszczę, więc i tu chciałam się przywitać.

Aga0411, fiu fiu, figura tylko pozazdrościć. Powinno być szybko widac brzuszek u Ciebie. Zobaczysz sama.

Ja mam wrażenie, że mój się trochę zaokrąglił .Muszę zrobić fotkę i wstawić, ale taką z rana, bo najbardziej wiarygodna. Wieczorem to mam chyba bardziej wzdęty niż ciążowy :-D i jakby bardziej napięty.

pozdrawiam
 
dziewczyny wy macie odrobinę starsze ciąże więc u Was może już coś widać.. u mnie dopiero zaczął się 3 m-c więc nie ma się jeszcze czym chwalić..
 
U mnie też nie za bardzo jest na co patrzeć :) Czekam na jakis 16 tc - to wtedy troche sie zaokrągli :) i bede moze mogła zalozyc jakies spodenki z pasem, bo narazie noszę swoje ciuchy z powodzeniem
 
A ja jak obudziłam się dziś rano, dotknęłam brzuszek i poczułam takie wybrzuszenie wielkości grejfruta, a mój A. chyba z 5 minut mnie głaskał i tak się uśmiechał. Ale to było miłe :-) A to dopiero początek :-)
 
Aga0411 dzięki wielkie. Już próbuję :)
Zaraz malutka odsłona, o ile się uda :-D

Oto mój mały brzuszek. 11 + 2 hbd.
To moja 3cia ciąża i moze dlatego już trochę widać. Robiłam po południu.
Jakaś kropka mi się zawieruszyła w obiektywnie i mam lekko z tyłu, to nie znamię :)
 

Załączniki

  • DSC_5417bb.jpg
    DSC_5417bb.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 77
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry