reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
u mnie waga stoi od 2,5 tyg :( czytałam,ze na dukanie zdarza sie zastoj,staram sie pic duuzo ok 2,5l dziennie i juz nie moge patrzec na otręby...ale poczekam jeszcze troche i jak waga nie ruszy to koncze z dukanem;( A moze cos zle robie :confused: wiem ,wiem alko zakazane :zawstydzona/y: i raz sie zdarzylo:baffled:,i 3 snickersy w ciagu całej diety...ale na szczescie waga stoi,nie rosnie :-)
 
Ostatnia edycja:
uuu, ja nie jestem teraz na diecie, a otręby i tak wcinam:p uuuuwielbiam je:)
Dzięki nim nie miałam żadnego problemu z zaparciami na dukanie, a jak tylko skończyłam dietkę i przestałam je jeśc (trwało to z tydzień), to przez 5 dni nie byłam w toalecie:/ Teraz jem codziennie owsiankę i jest super.
 
Ja na swojej od zeszłego piątku mam -3kg, ale trzeba brać pod uwagę, że zmachałam się przy malowaniu mieszkania, więc sporo spaliłam. Myślę, że tak do przyszłego tygodnia jeszcze ze 2 kg pójdą. Potem jeszcze tylko zrobić porządek ćwiczeniami z brzuchem i taka lekka dieta wiosenno - letnia, na sezonówkach, co by jeszcze ze dwa kilosy poszły - ale to na spokojnie. Ważne, żeby się mieścić w ciuchy sprzed ciąży, bo nie zamierzam garderoby wymieniać.
 
dzis na wadze -3,2 kg :)

niestety, lekarka skutecznie wyleczyła mnie z Dukana, mam zakaz :( teraz obmyślam co u zrobić aby jeszcze 5kg zejść, chyba pozostaje mi zrezygnować z tłuszczy (?)
 
reklama
buu a u mnie +4 kg. Od 3 dni zabieram się za dukana i ciągle nie mogę się przełamac...Ale wyglądam już jak obła foka. Niby 4 kg, ale różnica kolosalna- i znowu mam wielką gębę:/.

krewetka ja chcesz, to mogę ci wrzucic tutaj jadłospis na 7 dni diety 1200 kcal
 
Do góry