reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Piękny! Jeszcze wysoko i jaki ładny:-) fotoszop czy naprawdę żadnych dziadostw na nim nie masz? Zazdroszczę:-)
Natalia-lila, Twój też superowy:-)
Ja fotoszopa nawet nie umiem obsługiwać :eek: i nawet nie wiem czy mam:confused: Rozstępów nie mam,w poprzedniej ciązy też nie miałam (a przytyłam 24 kg:confused2:),to chyba genetyczne uwarunkowania,bo moja mama też nie ma.Dzięki;-)
 
reklama
Ja fotoszopa nawet nie umiem obsługiwać :eek: i nawet nie wiem czy mam:confused: Rozstępów nie mam,w poprzedniej ciązy też nie miałam (a przytyłam 24 kg:confused2:),to chyba genetyczne uwarunkowania,bo moja mama też nie ma.Dzięki;-)
piękny brzuszek... ale już nisko??? czy tak caly czas masz??

julita: twoj też jest przesliczny...

nie martwcie się tymi wagami.. mój w obwodzie ma już ponad 110 cm.. (brak centymetra) i waże 75,5 kilo.... więc nie macie tak zle....
 
dziewczyny śliczne brzuszki:-)
wczoraj zostawiłam lapka otwartego i małż zobaczył foto Agnieszki i powiedział, że śliczny brzuszek :-)
więc kompelment od mojego faceta :-)
 
Natalia_lila i Agnieszka77 - piekne zdjęcia :-)

Agnieszka, ja tez tak nisko mam już brzuch od dłuższego czasu, pieknie Ci z tym brzuszkiem - normalnie lasencja, że hej
 
reklama
Do góry