reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Czy Wy już też tęsknicie za nieciążowymi ubraniami? Ja wzdycham do szafy ;-) Ale biorąc pod uwagę, że mi przybyło tu i tam, to nieprędko się spotkam z wcześniejszą garderobą.

Ja ostatnio zatęskniłam. Coraz częśćiej zaczynam sie rozgladac na razie na allegro za nowymi spodniami, myslę o moim ulubionym płaszczyku na wiosnę, żebym sie tylko wbiła i chciałabym już nie mieć brzuszka bo coraz trudniej mi sie ogladać w lustrze.
Ha ha a dopiero co na głownym napisałam, że mam ochote na chałwe i lody :))) A tu o płaskim brzuszku marzę :))

I jakoś mam ochotę szpilki założyć :))) Teraz bym wyglądała jak beczka na zapałkach :)
 
reklama
Ligotka sliczny brzuszek :) mi sie wydaje ze troche ci opadl bo ja mam tak samo. Teraz jak kucam to czuje ten brzuszek inaczej i pod biustem wydaje mi sie ze stanik troche sie poluznil i tez moge wlozyc dlon jak ty :-) choc obawow przepowiadajacych porod jeszcze nie mam :confused2:

dzis sobie zrobilam kilka zdjec, to w siwym z zeszlego tygodnia. Za dwa dni robimy z CH sesje- chyba juz ostatnie zdjecia bo niedlugo sie w obiektywie nie zmieszcze:-D
 

Załączniki

  • week37.jpg
    week37.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 70
  • week37a.jpg
    week37a.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 66
  • week37c.jpg
    week37c.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 65
  • week36.jpg
    week36.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 71
sunshine super brzusio :)
Ja jakos sie zamknelam na swiat internetu lol, czekam tylko na porod, do terminu mamy jeszcze tydzien , 97cm w brzuszku i 10kg na plus. Pozdrawiam przyszle mamusie :) x
 
a ja jestem pełna optymizmu że wrócę :-p może jestem naiwna ,nie wiem , ale nie biorę po uwagę tego że mogła bym nie wrócić do mojej figury ;-)


u mnie tez nie ma innej opcj

i to mam zamiar zrobic bardzo szybko, dieta zdrowa od razu bo wkoncu dziecko bede karmic i jak tylko lekarz pozwoli to silownia

Dziewczyny super brzuszki!
 
Babykate ja tez za duzo czasu nie spedzam na internecie, jakos mi sie nie chce. Trzymam kciuki za ciebie i dzieciaczka :-)

Margoz mi wszedzie weszlo,bioderka, udka, troche twarz :-) nawet nie wiem ile kg przytylam bo nie mam wagi. W brzuszku 95cm-96 cm...ciekawe czy do 100 dociagne :confused2:
 
reklama
sunshine rzeczywiscie w porownaniu ze zdjeciem w szarym wydaje mi sie ze Ci opadl, ale figurki pozazdroscic! Wygladasz pieknie, nie dalabym Ci 9 miesiaca hehe ;)
Ewitko chyba pierwszy raz widze Twoj brzusio, a jest naprawde cudny!!! No i tez widze ze tylko brzuszek!
Pstrykajcie dziewczyny bo nie wiadomo ile nam zostalo... ;)
 
Do góry