reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
Dziewczyny, ślicznie brzuszki:)

Ja już też tęsknie wyglądam za normalnymi ciuchami, nawet ostatnio chcialam coś sobie kupić ale zrezygnowałam bo w sumie nie wiadomo, kiedy wrócę do dawnej figury...
Wczoraj pocieszyła mnie przyjaciółka- jej znajoma urodziła synka 2 miesiące temu (na początku grudnia) i mówi, że już waży mniej niż przed ciążą. Więc jest dla nas nadzieja:)
 
Oj dziewczyny dzieki za miłe słowa, ale do lasencji to mi baardzo duzo brakuje, 80kg żywej wagi, więc sadełko jest tu i tam, ale to nabyte wcześniej, a fotka chyba tak korzystnie wyszła :-). Ligotka możesz nie pamiętać, bo brzuszek wstawiałam tylko raz. No i już dawno temu zauważyłam, ze jak założę obcisłą bluzeczkę to brzuszek wygląda zdecydowanie zgrabniej niż w luźnych ciążowych tunikach. Ja jestem takim ewenementem, że w ciąży chudnę w biodrach, więc po porodzie jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę, co niestety później trochę nadrabiam. ciekawa jestem co będzie z brzuszkiem po CC, bo po poprzednim porodzie momentalnie mi się zwinął (na tyle ile mógł, bo ja całkiem do płaskich osób niestety nie należę), praktycznie na drugi dzień już go nie prawie miałam podczas gdy niektóre dziewczyny po porodzie wyglądały jakby jeszcze nie urodziły.
A co do sesji brzuszkowej, musze jeszcze męża poprosić, żeby mi znowu pstryknął jakąś artystyczną nagą :-)
 
ja dzisiaj wlazłam na wagę i mam 17 kg do przodu
boszeee, nigdy mi się chyba nie uda tego zrzucić + 7 kg , które chciałabym dodatkowo :((
 
Ewitka sliczny brzuszek, rzeczywiscie malutko ci zostalo :) trzymam kciuki
Ja tez juz kiedys wspominalam ze elastyczne obcisle ubrania sprawiaja ze kobieta w ciazy wyglada atrakcyjniej, luzne tylko pogrubiaja. Ja cala ciaze tak przechodzilam i naprawde wygodne sa takie ubranka.

Ligotka, jak stoje przodem to rzeczywiscie nie widac ale z boku to wygladam jak maly slonik :-D
 
sunshine , jak zwykle pięknie, masz fajny styl i figurę.
Ewitka tez super i tak jakoś dziewczęco optymistycznie chociaż buzi nie widac.

A ja ostatnio juz kilka razy na takich przydupiastych portalach widziałam ze ludzie śmieją sie
z gołych ciążowych brzuszków.. piszą takie okropne rzeczy ze to nie wypada a nawet ze to obrzydliwe..
Ach.. czy to znowu te trolle czy te "antyrodzinne pokolenie egoistów" o których juz pisałam...
Stwierdziłam ze mimo iz sie wcześniej nie przejmowałam tym to jednak nie dam im satysfakcji i te focie "łazienkowe" wrzucę jak juz to na zamknięty...
hehe ciekawe co by bylo jakby mąż mnie kiedys znalazł na Demotywatorach z jakimś beznadziejnym opisem..
 
Ewitka, Sunshine-fajne brzuchole

Dzis widzialam w sklepie dziewczyne z takim na oko tygogniowym maluszkiem a brzuch miala dalej jak w 6 miesiacu ciazy. Powiedzcie mi jak szybko to wszystko sie obkurcza??

I jak juz pisze to moja brzuchola z wczoraj DSCN4827.jpg
 
reklama
Do góry