reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

A ja rano mam bardzo niewielki..
fotkę mężuś pstryknął wieczorem i juz wreszcie cos widać :)
chyba ze sie tylko za bardzo najadłam..hehe
img735g9.jpg

Nixie ladny brzuszek, ja tez mam wieczorem wiekszy a rano znow plaski ;)

Wszystkie brzuszki ladne, ja wkleje jak mi urosnie :-)
 
reklama
babykate to nieźle jak jesteś taka drobniutka z miseczka D, chyba się musisz ciagle od facetów odganiać :-D ja mam A w polotach B i coś mi nie rosna jak na ciaze przystalo, jedynie sie zaokrogliły :zawstydzona/y:

Sonia ja mam duzy biust a powiekszyl mi sie minimalnie tak jak podczas okresu :-) mi sie wydawalo ze kobietom ktore maja mniejszy biust szybciej rosna , nawet dzis rozmawialam o tym z moja siostra :happy:
 
mi w pierwszej ciązy biust powiększył sie o jakiś jeden rozmiar, jak karmiłam piersią o kolejny, później zmalał do rozmiaru C a teraz znowu się powiększył i to już o 2 rozmiary :szok: mam obecnie E... ale wiem, że po karmieniu znowu sie zmniejszy wiec sie nie nakecam, że taki fajny pełny mi już zostanie bo wiem, że niestety nie!
 
Sonia.... widzisz.. ty chcialabys wiekszy a ja chcialabym miseczke B. Cale zycie nielubilam swoich piersi haha. Obiecalam sobie ze po ciazy jak moje baloniki nie spadna to ide na redukcje. Moj Bert widzi jak sie mecze i kregoslup strasznie mnie boli poprzez ten ciezar... takze nie ma z tym problemu.Mam nadzieje ze teraz stana w miejscu do konca ciazy :p
 
Widzę, że większość z Was określa swój rozmiar biustu tylko przy użyciu literki oznaczającej wielkość miseczki, bez uwzględnienia obwodu pod biustem. Zapraszam Was w takim razie na stronę biusciaste.prv.pl - poczytajcie, wpiszcie się do wątku rozmiarowego i cieszcie się swoim prawdziwym rozmiarem. W ciąży i w czasie karmienia dobranie właściwego rozmiaru jest bardzo ważne, bo źle dobrany stanik może znacząco (negatywnie) wpłynąć na kondycję biustu.
 
Ostatnia edycja:
Sonia.... widzisz.. ty chcialabys wiekszy a ja chcialabym miseczke B. Cale zycie nielubilam swoich piersi haha. Obiecalam sobie ze po ciazy jak moje baloniki nie spadna to ide na redukcje. Moj Bert widzi jak sie mecze i kregoslup strasznie mnie boli poprzez ten ciezar... takze nie ma z tym problemu.Mam nadzieje ze teraz stana w miejscu do konca ciazy :p

bez przesady kate, D to nie ciezar :-D moze buty na obcasie nosisz czesto? :-p
 
hey tab, wlasnie miseczka miseczce nie jest rowna :) wiekszosc dziewczyn nosi zly rozmiar, ja caly czas myslalam ze jestem 70 dd a wczesniej 75 D a okazalo sie ze 65E ....czyli mozna powiedziec ze moj biust czyli miseczkajest taka jak kobiety ktora nosi 75D ale mam bardzo malo pod biustem (mialam mierzone profesjonalnie w uk , 30 E :-)
 
Ja mam brytyjskie 34J w porywach do 34JJ, ale ostatnio noszę wyłącznie staniki od Ewy Michalak, a to trochę inna rozmiarówka, u niej kupowałam ostatnio 80HH, ale już się zaczyna robić przymały w miskach :/
Biust jak widać mam spory, przed zmianą stanika na właściwy miałam problemy z kręgosłupem i np. strasznie drętwiały mi ręce, nawet chodziłam na rehabilitację z tego powodu (groził mi niedowład prawej ręki nawet), a teraz nie ma śladu po tych dolegliwościach :) No i stan biustu też się znacząco poprawił.
 
reklama
Do góry