reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki <3<3<3

reklama
Dziewczyny piękne brzucholki!!
U mnie 107 cm.
Jeziu a ile ja pochłania ostatnio to szok, cały czas muszę mieć coś w buzi, ohh będzie ciężko za kilka tyg
 
Pięknnee te Wasze brzucholki:-)

Kasiunia u Ciebie to nawet baaardzo apetycznie :-D hehe

Marzenka masz 2 cm więcej niż ja w brzuchu więc musi być duży:-) no ale na dniach rozwiązanie to się nie dziwię ;-)
 
Piękne brzuszki. Marzenki faktycznie pokaźny. Ale czasem też dzidzia się tak ułoży ze jest bardziej sterczacy. Ja mam na razie 105 cm ale jeszcze miesiac został.

Aniabuu z jedzeniem mam to samo. Nie przełknę a myślę juz o czymś do jedzenia. To już drugi miesiąc taki dlatego przytyłam aż 3 kg od poprzedniej wizyty.
 
A ja też się pochwale :) U mnie w pępku 104 było i na razie tak zostało, tylko waga znowu poszła w górę ;/ +16 kg
f2w39jcg9643e66r.png
 

Załączniki

  • DSC08041.JPG
    DSC08041.JPG
    303,3 KB · Wyświetleń: 268
  • DSC08040.JPG
    DSC08040.JPG
    261,7 KB · Wyświetleń: 270
reklama
Do góry