reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Waga

ja juz sie nie waze...:wściekła/y:
Moj maz to zachwycony teraz, ze mam kobiece ksztalty...ja mniej.
Przed zajsciem w ciaze wazylam 42 kg, potem dobilam do 45 by zajsc..a teraz masakra, jak dla mnie...
A ze anoreksja odbila sie we mnie na zawsze to trudno mi wyposrodkowac, bo rzadko jestem glodna i jem przez rozsadek. I ten rozsadek sprawil, ze nie wchodze na wage do porodu i juz!:-)
 
reklama
A ja schudłam 1kg. a brzuszek rosnie,ale mam jeszcze sporo zapasu wiec spoko.:-)
 
Ja też sie staram nie ważyć :-(
Lekarz mnie uprzedzał że w drugim przybiera się najwięcej i dość dynamicznie, ale bez przesady... Nie uprzedzał że aż tak :szok:
 
Na razie u mnie waga stanęła dzięki Bogu :-D:-D, przez ostatnie trzy tygodnie nic nie przytyłam, a nawet trochę schudłam. Jedynie to zwiększył mi się obwód brzuszka, na wysokości pępka mam 95cm :-D.
 
Mi obwód brzuszka wzrasta. Mam już ok 90cm w zależności od pory dnia :-)
Po ostatnim ważeniu jestem 2kg na plusie, ale czuję że następnym razem mniej nie będzie niż +2 (a może nawet więcej)
 
Ja się boję iść do lekarza, bo mam wrażenie że tradycyjnie między 5 i 6 miesiącem będzie znowu + 6 kg. :szok: Ostatnio mam straszną fazę na żarcie!!!
 
Nic nie mowcie...ja mam juz +7 choc jestem drobna osoba, teraz wygladam jak kulka, ktora latwiej przeskoczyc niz obejsc, to co to bedzie w 9-tym...:baffled: :confused: Ale faktycznie przybralam nagle w drugim trymestrze, moze jednak przestane tak gwaltownie rosnac.
 
jak wam sie smutno zrobi ze względu na wskaznik wagi to po prostu pomyslcie sobie o mnie +10 kg i ciągle rosnę :-D POwinno wam to poprawić humor:tak:
 
kurcze ja nie mam pojecia ile dopiero ide do lekarza 26.02 wiec sie zwaze na ogolnie dostepnej wadze (bo lekarz nie wazy) ale sadze ze jakies 6kg do przodu (od mojej zwyklej wagi) choc czasem w te upaly czuje jakbym miala ze 20kg wiecej na sobie - apropos dzis 36st :((((
 
reklama
ja dziś smigam do endokrynologa ale to jej waga ostatnio ujęła mi 6 kg :szok: także nie będe wierzyć w to co się tam dzieje:p
 
Do góry