reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

kawal chlopa juz z niego :-)
ostatnio mialam jakies 15-16 na plusie :zawstydzona/y: troche wiecej mi przybylo niz w pierwszej ciazy :-p tyle przybylam przez cala ciaze a tu jeszcze miesiac conajmniej do rozwiazania:baffled:
 
reklama
A ja dzis wchodzac na wage okazalo sie ze przybylam 3kg w dwa tygodnie niezle co w sumie mamy 11kg na plusie wiec moze norma a ciekawa jestem jak to jest zta waga a zblizajacym sie porodem? fajnie by bylo ;-)
 
Lucyann juz jem z nudow i nie tylko. porcja taka sama jak dla meza a po godzinie znowu glodna.
Sex.... hmmm kilkudniowy przestuj bo hormony mi buzuja i mam dosyc siebie, dzidzi i meza.
A wczoraj w nocy mialam falszywy alarm i skurcze Braxtona czy jak je nazywaja...wiec dzis w pospiechu piore rzeczy dla dzidzi i torbe sobie pakuje. wprawdzie to ponad 6 tygodni ale lepiej dmuchac na zimne.
 
ja w pierwszej ciąży przytyłam 12 kg i jadłam straaaasznie dużo:szok: a teraz od początku ciąży mój apetyty maleje i jem dużo mniej niż przed ciążą, ciągle mnie w domu wyzywają że nic nie jem a mi sie nie chce, do słodyczy to mam wstręt. Przytyłam jednak już więcej bo 12,5. I brzuch mam większy. Może to dlatego że drugie dziecko jest zazwyczaj większe?
 
reklama
Ja dzis rano wazylam 65,6 kg. To jest jakies 14 kg od 4-go miesiaca ( w drugim i trzecim schudlam). Poszlo glownie w brzuszek, ale i w bioderka i cyce ;-)
 
Do góry