reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

U mnie 0,5 kg na plusie...ale i tak na wakacjach "ciutke"przytylam- ok 4 kg przez te częste wyjazdy..nieunormowany tryb jedzenia..gl suchego zarełka..hmmm ale spokojnie- po porodzie będziemy sie wspierały i gubiły sadełko:)!!..a dzidzius i obowiazki przy nim nam pomogą;)!
 
reklama
Mi w pasie przybyło 11 cm, z 74 na 85...ale wieczorkiem to czasem dochodzi do 88-89...nie powinnam się więc dziwić że w nic się nie mieszczę...o talii niestety już dawno zapomniałam
 
hehe, Basiu, ja tez nie wiem juz co to talia :p
dzisiaj robiac zakupy z mysla o slubie smialam sie, ze bede mowic sprzedawczyniom, ze szukam czegos dla osoby o wymiarach:
90-90-90
ciekawe jaki to rozmiar ;) ;D
 
czesc dziewczynki!!!! przyszlam do was z lipcoweczek...
o malo tez nie zostalam czerwcowką bo niby termin mialam miec na 30 czerwca ale lekarz sie pomylil ze terminem... a teraz mam na 6 lipca... ;D ;D
nio ja to chyba was pobije waga...
przed ciąza wazylam 49kg przy zwroscie 157cm... a teraz waże 58 kg... <szok>
 
wow Kasiu prawie 10kg ;D niezla jestes hehe
ja na poczatku jesc nie moglam wiec dopiero teraz nadrabiam straty ;)
wiesz, ja tez jestem taka ani majowa ani czerwcowa bo mi lekarz wyznaczyl termin na 27.05, ale zaczelam z czerwcowkami wiec tu juz zostalam :laugh:
 
wow wow wow Kasiu- niezłego łakomczuszka nosisz w sobie:)hihi ;)..ale co tam..wszystko zrzucimy..nie?
 
reklama
Do góry