reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
Laski najlepsze ze wszystko było na miejscu wkleje wam fotke na zamknietym.. taka uroda mimo ze jem duzo ... nawet wiecej niz teraz bo w jak pracowałam to jescze pierwszy obiadek na stołoweczce zaliczałm oprócz 5 posiłków tradycyjnych
 
ja przed ciąza ważyłam najwiecej 60kg (wlasnie tuz przed ciążą osiągnełam tą wage bo wczesniej przez dwa lata wazylam okolo 55 i usilnie staralam sie przytyc zeby kosci schowac ale ja zawsze mialam tak przytylam 2 kilo zaraz schudlam trzy i tak sobie tylam i chudlam tylam i chudlam) przy wzroście 178...
 
reklama
celinka83 mam pytanie. jak wchodzę na babyboom to czasami pokazuje mi sie jakis odnośnik do wątku zamkniętego, naciskam że chcę to zobaczyć i wyskakuje mi komunikat że nie może tego otworzyć. co muszę zrobić??
 
Do góry