reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
A ja dziś kanapki na jednej (nie całej) kajzerce, obiad olbrzymi bo pierś z kuraka, mizeria,buraczki i frytki, kaszka bananowa (Janek ma faze niejedzenia, więc namówiłam go do karmienia mamusi, tak się zafascynował, że sam tez zjadł) i znów kanapki na kajzerce. A i jak zwykle o 3 pobudka była i napad na lodówkę, tym razem moim łupem padła zupa fasolowa :-p.
 
Eee tam, po pierwsze - o ile o alkoholu, kawie i surowym mięsie to wiadomo wszem i wobec, o tyle o orzeszkach chyba pierwszy raz ktoś tak napisał. Poza tym zobaczcie - negatywną konsekwencją jest "tylko" to, że dziecko może mieć alergię na te orzeszki. Wg mnie nie jest to duża strata, bo faktycznie obiektywnie rzecz biorąc są one mało zdrowe (kaloryczne i bardzo słone), więc najwyżej nie będzie jadło :-D Słodyczy też nie można jeść i co z tego? - powiedziała Melulu zagryzając białą bułeczkę z nutellą :-D
 
dokładnie podpisuję się obiema ręcyma pod tym co napisała Melulu :-)

dziewczyny - nie przesadzajcie.
co innego surowa wołowina i setka wódki, a co innego opakowanie m&m'sów;-)
słodyczami się objadacie na maksa, a tu nagle biedne orzeszki dyskryminujecie ?

ja tam wiedziałam o tych orzeszkach od początku, że uczulają, ale mam to w poważaniu. moja dieta nie składa się z samych orzeszków i jeśli będę miała ochotę na orzechowego batonika czy lody to poprostu to zjem i koniec. kropka.

=====================

- powiedziała Melulu zagryzając białą bułeczkę z nutellą :-D

rozumiem Koleżanko, że też nie czytałaś składu gdzie pewnie jest zapis w stylu "może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych"
 
reklama
Do góry