reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

a ja dziś od rana a jest dopiero 9:00
1 bułka z szynką
4 kromki chleba z szynką lub konfiturą jabłkową
3 naleśniki z jabłkami
....i wciąz jestem głodna.....:szok::szok::szok:
chyba zaraz wyskoczę do sklepu po kawałek fajoskiego ciasta który dziś rano mi wpadł w oko i wołał żebym go kupiła :-p:-p:-p ale się oparłam...i po co mi to było teraz w ten deszcz muszę lecieć znowu ...:-p:-p:-p
 
reklama
Ojoj co za apetyt :-) pewnie mnie to też niedługo dopadnie!
My dzisiaj an śniadanko dwie kanapki z rybka, banan i herbatka..i na chwile wystarczy :tak:
 
Anik
icon_przytul.gif


ale Ty pół nocy nie spałaś to zgłodniałaś.
 
normalnie dziewczyny jak ktoś w ciąży to czyta to pewnie jest przerażony tym miksem i ilością , ale ja też powoli mam takie dni ze z lodówki bym niewychodziła niestety a słodycze to poprostu tirami , masakra masakra
 
ja to bym ciagle tosty z duuuza iloscia masla jadla i czekolade , ale tylko taka jedna moja wybrana heheh
ostatnio meza o 23 gonilam po nia ze lzami w oczach :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ale te lzy to raczej z nerwow ze sie opieral
kurcze najgorsze ze do konca jeszcze daleko i w tych zalozonych 15 ciezko bedzie sie zmiescic przy takiej ilosci chlaba, czekolady i masla:crazy::crazy::crazy:
 
Ja od dwóch dni mam przestój przez to przeziębienie, np. wczoraj przez cały dzień zjadłam tylko trzy małe kanapeczki i parę czekoladek (ale też przez pół dnia spałam). Dzisiaj też niewiele więcej, ale teraz pogoniłam męża na wieczorne zakupy, więc jutro będę mogła zaszaleć :-)
 
Anik kochana,jak nie jadlas to nie jadlas...a teraz braki nadrabiasz:-)
Ja dzis na sniadanie mleko i bulke slodka.,obiadek wczesny(w ikei) 2 hot dogi
w domu 3 kanapeczki z twarozkiem
a od 17 pyzy robilam pierwszy i ostatni raz bo 2 godziny mi to zajely,a przy tym tak mi sie lepily do rak,ze myslalam,ze je przez okno wyrzuce:crazy:
ale jakie pyszne byly:-)zjadlam 7 z surwka z kapustki bialej
acha i najwazniejsz duza pake 250gram mmns-ow z orzeszkami ok 1560kcal:tak:
 
reklama
ania falko
skarbie a Ty się nie bałaś jeść mnms-przecież to orzeszki ziemne-ja przez pomyłkę zjadłam je w zeszłym miesiącu i nie mogłam sobie wybaczyć-sorki nie chcę Cię straszyć:zawstydzona/y:
ja mam 10 kg do przodu-a miałam przytyć 7 przez całą ciążę:-(
ale nic to, tylko ludzi gadka mnie drażni-Iwonka jaka ty już duża jesteś!!!:wściekła/y:, tak bo jestem w ciąży odpowiadam:no::rofl2:
 
Do góry