reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Mnie też waga w górę już nie idzie, nawet ciut spadła. To na pewno przez wieczorne biegunki. Organizm czyści się przed skurczami, które i tak się nie chcą rozkręcić ;)
 
reklama
Dzis pierwszy raz zwazylam sie po porodzie :S
68 kg, czyli spadło 11kg.. Ale wciąż 7 kg do wagi sprzed.. Oj czuje to w bioderkach. Kurcze mam nadzieje ze zejdzie bo cała garderobę bede musiała wymienić :(
acha, 3kg to w cycach na plus mam chyba ;)
 
Ja też się pochwalę, że do wagi sprzed ciąży zostało mi nieiwiele: 1,5 kg. Na plus miałam 12,5 kg. W 2 dobie po porodzie zważyłam się na trakcie porodowym :-D - wtedy już było - 8,5kg
 
U mnie od porodu -10kg :-) W dniu porodu miałam na + 16kg :baffled: Ale do wymarzonej wagi muszę zrzucić jeszcze 8kg :baffled: No i u mnie jak u Anusikanusi ze 3kg to w cycach :-D
 
U mnie 6 dzień od porodu i - 10 kg. Pewnie, gdyby nie cycki, to tak, jak u Was, było by jeszcze kilka mniej. Ale do wagi sprzed ciąży zostało mi jeszcze 10, a do chcianej (wymarzonej) kolejne 8 (marzenia, ale może jakoś się uda choć trochę się przybliżyć) :eek::baffled:
 
reklama
Waga z dzisiaj 70kg, czyli minus 16 kg. Do zrzucenia jeszcze 10 kg.

W sumie wynik niezly, bo po porodzie nabrałam dużo wody i teoretycznie przytyłam. Idąc na porodowkę ważyłam 86kg, a 2 dni później 82. Lena ważyła 3110g + łożysko + wody itd... Trochę mało mi ubyło. Woda zaczęła schodzić dopiero po 10 dniach, więc chyba w sumie niezły wynik po miesiącu :p
 
Do góry