reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
Jezu a mi tak waga teraz skoczyła że masakra :/ Mam apetyt jak za 3 :/ Fakt może dużo nie przytyłam jakoś 1,5kg... ale w tydzień kilogram!! Jak tak dalej pojdzie to skończe jak z Wiki na plus ponad 20 :/
Chociaż popatrzyłam w kartę i z małą w tym tyg miałam już 5kg na plusie więc może tak źle nie będzie...
A co do skóry to hmm moja już po pierwszej ciąży wyglądała źle... teraz biorę się za siebie
 
U mnie też na - (dzisiaj się jeszcze nie ważyłam) ale mnie przeraża wielkość "maćka" i te boczki.Ale boczki to chyba efekt tego co wyhodowałam przed ciążą :zawstydzona/y:
A biust? Jakoś za specjalnie to mi nie urósł.. Takie bimbałki nieco większe..Spodziewałam się jakiegoś BOOOM'u a tu klops :-D
Nika pisała,że we wrześniu idzie na wesele.U nas szykuje się chyba na początku sierpnia..I szczerze też jestem przerażona:eek:.
 
u mnie 6 kg na plusie;-):crazy:niby jeszcze ok ale apetyt mam wielki a najbardziej na słodycze. dzisiaj zjadłam całe opakowanie jezyków a siedze juz w domu i nic nie robie:eek: musze sie czyms zająć, zebym nie maiłą lepkich rączek do jedzenia. Planuję póki co szycie poszewek na poduszki do pokoju małego i bieżnika do kuchni. Cos przecież trzeba robić. No i gotowac się muszę nauczyć...
 
Nie panikujcie, póki lekarz wam nie powie, że ważycie za mało/dużo, to znaczy, że jest ok:)

Ja od jutra zamierzam wskoczyć na steperek przynajmniej 2x po 30min! Żeby mi tyłek olbrzymi nie urósł :) a jeszcze przecież 4 miesiące przede mną, według lekarza powinnam tyć 0,5kg na tydzień, a w 9 nie tyć już, więc według niego do przytycia mam jeszcze 6kg co daje łącznie 11 i postaram się zrobić co w mojej mocy, żeby nie było więcej... zobaczymy jak będzie :)
 
reklama
Mnie też lekarz mówił, że mam skromny przyrost (1,5kg) ale jeśli brać pod uwagę moje bdb wyniki badań to nie ma powodów do obaw więc nawet o tym nie myśle, a jesli juz to cieszę się ze będzie mniej do zrzucania ;-)
 
Do góry