reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Nika oj widzę że nie ja jedyna tak mam. Zrobiło się ciepło i palce jak serdelki :/ Waga start 64,7 dzisiaj 77 z czego 1,5 kg w niecałe 2 tyg... ale chyba więcej niż kg do środy/czwartku mi nie przybędzie (chociaż jutro komunia :p) Więc na + 12,3kg ( z Wiki przypominam że skończyłam na ponad 22,5kg )
 
reklama
no u mnie bilans spoko
początek 64 kg
dziś 76 kg
[ale 26.08.2012 gdy ważyłam się przed odchudzaniem i ciążą ważyłam 71 - więc teraz jestem bardziej niż dumna z siebie ;-) ]
 
U mnie na stracie 77kg, teraz 83. 6 kg do przodu. Tylko, że ja mała jestem, więc i tak za gruba, ale cieszę się, że tak mało przytyłam. Zobaczymy ile jeszcze przybiorę... :confused:
 
No to ja zaszalałam i mam +17kg :angry:
Za to brzucho 112cm co oznacza, że od jakiegoś czasu nie rośnie....zmartwiłam się
 
spokojnie sara - mi też nie rośnie, chyba ju drugi miesiąc mam 109 - na pewno teraz nam się zmienia ułożenie, może dlatego nie przybiera w obwodzie, mi się wydaje że trochę opadł, ale w sumie o ile nie leżę to nie miałam w tej ciązy problemów z oddychaniem, nie takie żeby łapać zadyszki przy przewracaniu się na łóżku - a z Arturem to miałam...
 
Ja chyba stanelam z tyciem bo juz 2 tygodnie waga w miejscu a nawet po malu w dol ale to gramy:-) Jestem 16 na plusie. Mysle, ze nie tak zle:-)
 
hej kochane nie martwcie się wagą kg szybko idą w dół u mnie tydzień po porodzie już -10 kg jeszcze drugie 10 i witaj wago sprzed ciąży dodam że od wczoraj spadło mi 3 kg przez noc :szok::tak:
 
reklama
Marys - to widze, ze my podobnie...startowalam z 52kg teraz praktycznie 70....az sie wiezyc nie chce :-p na poczatku bylam w szoku , ale co tam, nie ja jedna nie ostatnia

Teri - dobrze slyszec, ze waga leci szybciutko !!!
 
Do góry