reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Zważą mnie dziś w przychodni, to się Wam pochwalę:baffled: Ale czuję, że mam conajmniej +12kg.Zdziwiłabym sie, gdyby było mniej- apetyt mi ostatnio dopisuje:sorry:
 
reklama
U mnie 106 cm w brzuszku, + 13 kg od początku ciąży, teraz wazę 73 kg, przy 170cm wzrostu.
Wieczorem czuję się już bardzo ociężała i coraz ciężej mi wykonywac najprostsze czynnosci.
 
Ja tez mam +13 przy podobnym wzroście (172).. I tez czuje sie ociezala.. I nie zamieścilam sie w absolutnie żadne spodnie letnie, nawet dresowe sprzed ciazy, ani spódnice ani sukienkę :( nie mam w czym chodzić w letnie dni i boje sie ze tak zaraz po urodzeniu tez w nie nie wejdę :(:( chyba muszę kupić pare ciuchów .. Kolejny wydatek.. Uff.. Ile mozna stracić zaraz po porodzie? Myśle ze 7kg max.. To będę mieć jeszcze drugie tyle w nadmiarze.. Przeraża mnie to :(:(
 
Ja po pierwszym porodzie straciłam 11kg, a przytyłam w sumie 18kg. Teraz mam odwrotny problem - mam na mój brzuchol rybaczki i bluzki na ramiączkach, za to na taki pochmurny dzień jak dziś nic nie mam :crazy:
 
Jakoś damy radę, choc może nie od razu dojść do formy :) teraz najważniejsze szczesliwie urodzić zdrowe maluchy! Mój mąż jest kochany, cały czas zabrania mi sie martwić waga, mówi, ze nawet jakby mi zostało 10-20kg w nadmiarze przecież i tak będzie mnie kochał ;) w każdym razie pare ciuchów muszę kupić, w końcu w czymś chodzić trzeba :)
 
Mi po porodzie z Wiki na ''dzień dobry'' zeszło 10kg. Sama Wiki 4190.... a reszta to duża ilość wód płodowych, łożysko i takie tam straszne opuchnięcia :) 22,5 kg stracilam jakoś w 6-7 tyg po porodzie ale skóra i tluszczyk na brzuszku zostało. Teraz mam troszkę ponad 10kg na + a Majka też będzie duża więc liczę na szybki spadek wagi i zejście do niższej niż przed ciążą bo nie ukrywam ale trochę przed uzbierało mi się kg :/
 
reklama
anusiakanusia zazdroszczę męża :-) mój mnie krytykuje.. tzn mówi, że mi w tyłek poszło i w uda, ale może to i dobrze - udowodnię mu, że stracę te kg (oby:-p)

Aro też się ciągle wagi czepia, mówi, ze jestem gruba i że sobie olewam wagę. Ale wie, że u mnie jest problem ze zrzucaniem (takie geny). Zamierzam mu udowodnić, że jeszcze będę szczuplutka, a co.
 
Do góry