reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Ja przytyłam niecałe 3 kg, a lekarz stwierdził, że muszę się zle odżywiać , skoro od ostatniej wizyty przytyłam tylko 0,5kg---- to co Wam mówi lekarze kochane chudzielce na ( -) :-)
 
reklama
Mój gin jeszcze nic nie mówił. Zresztą sama mu mówiłam że teraz bardziej się pilnuje z tym co jem i że nie chce przytyć tyle co z Wiki bo źle się z tym czułam. Zobaczymy za tydzień. Powolutku odrabiam straty. Startowa 64,700 najniższa 63.200 a teraz 63,500 (czyli od wyjściowej -1,2kg) ale po świętach pewnie będzie 0 :D
 
KORBA - mój gin mówi z kolei, że za dużo tyję ;-)
mówi 'nieładnie, nieładnie, proszę uważać na to co się je...'. :baffled:
A tyję sporo, choć od 1,5 m-ca jem normalnie, niedużo - w normalnych warunkach bym nie tyła.
Ale myślę, że woda się zatrzymuje, do tego leki w takich ilościach robią swoje. No i w ciążach tak mam, że tak tyję - nic na to nie poradzę :-).

Ostatnio się wkużyłam i mówię ginowi "a co? mam samą sałatę jeść, żeby nie tyć???" - śmiał się tylko :).
 
Ja przytyłam 4 kilogramy. Położna , która mnie waży przed badaniem i mierzy ciśnienie , stwierdziła że bardzo poprawnie tyję ;-). Przed ciążą miałam niestety parę kilogramów na plusie . Ale mam bojowy plan ,że po porodzie dojdę do formy ( tak marzę sobie :zawstydzona/y:).
 
Waga mnie zdenerwowala:angry: moja wskazywała 60 a u lekarza... 62:crazy:.
Znajomi mówili,że schudłam i widać ale Kacper i tak ciągle "mój pączuszek/pulpecik"...
 
No ja dziś miałam 56 :( prawie kilo w święta, przez 2,5 dnia. Masakra. Od początku mam 1,5 do przodu. Ciekawe jak jutro pokaże waga u gin ...
ale w/g tego kalkulatora powinnam mieć 57,5 , :)
 
reklama
Do góry