reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
Waga wyjściowa 67kg
13 tydzień + 1kg (68kg)
16 tydzień + 2kg (70kg)
18 tydzień
+ 1kg (71kg)
19 tydzień + 1kg (72kg)
20 tydzień + 1kg (73kg)
21 tydzień + 1kg (74kg)
22 tydzień + 1kg (75kg)
23 tydzień + 1kg (76kg)
24 tydzień + 1kg (77kg)
25 tydzień + 1kg (78kg)
28 tydzień + 1kg (79kg)
30 tydzień + 1kg (80kg)
32 tydzień + 1kg (81kg)
33 tydzień + 1kg (82kg)
34 tydzień + 0,5kg (82,5kg)
35 tydzień + 0,5kg (83kg)
36 tydzień + 1kg (84kg)
37 tydzień + 1kg (85kg)
38 tydzień + 1kg (86kg)
39 tydzień + 2kg (88kg)
40 tydzień +1,5kg (89,5kg)
---------------------------
= + 22,5kg
 
Ostatnia edycja:
jak czytam Wasze Wagi to normalnie mam ochotę na dietę heheheh ;) (żartuję) 55kg to ja w liceum ważyłam :E

pamiętajcie ze te dziewczyny które mają niedowagę przytyją ciut więcej :)

ja od wagi początkowej spadłam 3kg
ale teraz mam 2.5kg odrobione
więc jestem -0,5kg od wagi początkowej
ale mam powtórkę z ciąży z Gabi z nią też schudłam 3kg na początku a później waga poszła w górę

ogólnie w pierwszej ciąży do dnia porodu przybyło mi 13kg (+3kg które najpierw zgubiłam)
szybko wróciłam do wagi początkowej dzięki piersi z kurczaka i marchewce ;)
ale później waga stanęła w miejscu mimo ze Gabi karmiłam piersią i jadłam dużo mniej ... ale ja mam zły system jedzenia i dlatego muszę nad tym popracować ale to już po ciąży :)
 
A ja przed ciażą wazylam 71kg, mam 171cm wzrostu. Teraz wazę 76,4, czyli niecale 5,5 kg przybylo, leci 19tc. Raz schudlam półtora kilo, potem po 20-30dag tygodniowo wracalo, teraz od miesiaca waga stoi w miejscu :) Chyba sie w koncu przemiana materii unormowala, bo jem czesto i nawet sporo, a waga sie trzyma :)
 
Dziewczyny a Ja mam pytanie bo tak jak czytam to Ja straszny grubas jestem bo to dopiero 17,5 tyg.a Ja juz mam 5 kilo na plusie a tak chcialam malo wtej ciazy przytyc :(( Tyko ze bardzo sie rozroslam na poczatku ciazy w biodrach i brzuch w sumie tez mam spory jak na ten tydzien a w pierszej ciazy dopiero zaczelo byc mnie widac w 5 miesiacu tak porzadnie.No i biore hormony profilaktycznie na podtrzymanie ciazy po poronieniu ostatnim.Czy myslicie ze te hormony mogly miec jakis wplyw na to ze tak przytylam?Dodam ze wcale nie jadlam slodyczy ze mnie po nich mdlilo i ze wymiotuje do tego kilka razy w tygodniu.Wiec sama nie rozumiem skad ta waga bo sie nie opycham nie wiadomo jak jem ok 5 posilkow dziennie nie raz 4 zalezy jak sie robie glodna.Wiec szukam winnego w tych hormonach.Ale myslicie ze one moga wplywac na wage?
 
u mnie waga początkowa 65kg
ostatnio mnie ważyli w 13tyg to miałam już 67, jutro chyba podczas wizyty znów, mam nadzieję że nie za dużo wyjdzie w sumie po ciuchach różnicy nie widzę tyle co brzuch no i piersi masakra, ale ruszam się ostatni miesiąc sporo mniej więc zobaczymy
 
reklama
Do góry