reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga i wymiary w ciąży :)

Moje BMI przed ciaza to 18.83 przy wzroscie 177cm i 60kg. Dzisiaj wnioslam na wage rowniutkie 70kg [emoji41] Wlasnie dobilam do wagi, z ktora chcialam byc na porodowce [emoji14]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
reklama
Ja w karcie ciąży mam wpisane BMI 21 lub 22. Przed ciąża byłam na etapie odchudzania się, żeby wrócić do starej wagi, ale dowiedziałam się o ciazy i odpuściłam, także tak... Myślałam, że pójdę do porodu z waga 70kg, ale brakuje mi już tylko 3 kg, więc pewnie trochę przekroczę. Co ma być to będzie, najwyżej schudne przy maluszku. Kiedy będę się bezkarnie obzerac jak nie teraz?[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nonkatoja też wychodzę z tego założenia :)
Przed ciążą wazylam 50 kg przy wzroscie 160. I wtedy już byłam na masie bo do tamtego czasu wazylam 48 kg. Przed ślubem to nawet mniej.
I trochę się dziwie ze przy 10 kg na + nie wyglądam aż tak zle. Może po ciazy jednak nie będę wracala do wagi z przed. Kto wie, chociaż ja mam delikatną obsesję na punkcie swojej wagi więc może być ciężko
 
Długie karmienie piersią i wszystko zejdzie :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Dlatego ja nawet nie zakladalam sobie ile chcialabym przytyc [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Wiedzialam ze choc bym niewiem jak sie starala nie podołam [emoji23]
Z Filipem 24 kg boze to byla masakra [emoji26]


Moje BMI 22.1
Wzrost 164 cm
Waga startowa 57 kg

28+5 waga 66,5 kg
9.5 kg [emoji44]
Nie jest zle ale
gdzie do konca .


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka jak Ty to zrobilas? Ja To po bananie mam 1 kg do przodu w. co dopiero mowic o normalnym posilku :)
Kurcze w domu mam chyba krasnoludki które podcinaja mi centymetr :) od tygodnia nie przybyl mi Nawet jeden cm w brzuchu, zaczynam sie denerwowac niech ten Franulek rośnie bo w koncu w rozmiarze 56 bedzie sie topil
 
Majka jak Ty to zrobilas? Ja To po bananie mam 1 kg do przodu w. co dopiero mowic o normalnym posilku :)
Kurcze w domu mam chyba krasnoludki które podcinaja mi centymetr :) od tygodnia nie przybyl mi Nawet jeden cm w brzuchu, zaczynam sie denerwowac niech ten Franulek rośnie bo w koncu w rozmiarze 56 bedzie sie topil
Sama nie wiem, bo wpierdzielam tone slodyczy dziennie, a waga nie skacze, brzuszek malutki [emoji13] ale to chyba genetyczne, bo mama ze mna w ciazy przytyla 6 kg, ja wazylam 3000
 
reklama
To ja slyszalam odwrotnie , ze przyspiesza obkurczanie i pomaga ;) opinie sa ogolnie podzielone ale z tego co czytalam to wiekszosc ogolnie na + i wiekszosc jednak poleca :) mamy ktore znam osobiscie bardzo sobie chwala.. :)
Ja tam się niczym nie sciskakam bo byłam po CC, a wtedy nie można, no ale ja po awf-ie to brzuch umięśniony i rzadnej obwislej skóry nie było, żadnego cellulitu, nic. Tylko rozstępy i leciutka blizną.
Mam nadzieję że przy tej ciąży też będzie dobrze, a raczej po ciazy
 
Do góry