reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
reklama
Piękne te Wasze Maluszki :) ja już starych zdjęć wrzucać nie będę - w poniedziałek mam wizytę to po niej postaram się wrzucić :)
 
Hej:-) melduję, że maluszek jest jeden ale za to piękny i silny. Ze względu na moją późną owulację termin porodu z USG wychodzi na 1 maja. Małe ma 12 mm , a serduszko bije 164 razy na minutę. A to zdjęcie mojego spełniającego się marzenia.
 

Załączniki

  • 20160914_162535-600x1067.jpg
    20160914_162535-600x1067.jpg
    91,1 KB · Wyświetleń: 121
I jeszcze takie zdjęcie dostałam. Małe wygląda jak robaczek z ogonkiem:-) jest główką w dół. Na usg już było widać rosnące rączki i nóżki.
 

Załączniki

  • 20160914_162545-600x1067.jpg
    20160914_162545-600x1067.jpg
    78,6 KB · Wyświetleń: 112
Hej:-) melduję, że maluszek jest jeden ale za to piękny i silny. Ze względu na moją późną owulację termin porodu z USG wychodzi na 1 maja. Małe ma 12 mm , a serduszko bije 164 razy na minutę. A to zdjęcie mojego spełniającego się marzenia.
Jak serduszko wygląda [emoji16][emoji7]

ckai43r886icswaj.png
 
Milkchocolate, Cyntia naprawdę kochane jesteście:-) bardzo mi miło, że pamiętacie.
U mnie na szczęście wszystko dobrze, ale praca plus dolegliwości ciążowe mnie bardzo ograniczają jeśli chodzi o forum. Odczytuje was często

Joasia faktycznie ha ha ha. Na następnym usg już będzie prawdziwy człowiek z niego:-) mam nadzieję że nadrobi , bo ja chce w kwietniu zostać mamą:-)
 
Witam. Jestem w 8 tyg ciazy lecz 3 dni temu dostalam plamienia i pojechalam do szpitala gdzie powiedziano mi ze wszystko w porzadku . Wczoraj bylam u ginekologa i stwierdzil ze jest drugi pecherzyk lecz bez cialka zoltego tak jakby sie nie rozwijal ale tam ten drugi plod ma juz 8 tyg i prawidlowo sie rozwija . Czy pecherzyk bez cialka zoltego moze zaszkodzic tam temu zarodkowi ? Lekarz kazal przyjsc mi za tydzien zeby zobaczyc co z tym pustym pecherzykiem . moze ktos cos slyszal o takim przypadku ? Z gory dziekuje za pomoc. Wiem ze to nie odpowiednia grupa ale prosze o porade . Biore tabletki duphaston i luteine bo przepisal mi lekarz wiec co bedzie z tym 2 pustympecherzykiem skoro 2 ma zarodek i serduszko i wszystkk jest prawidlowe i to 8 tydzien ?
 
reklama
Do góry