reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

w moim otoczeniu pełno Julek, Mai, Zuzanek, Natali...sama będac przyszła mamą - termin na przyszły piątek, zastanawiałam się czy nie ulec tej modzie..chcieliśmy mieć córcie Zuzię, ale jak sobie pomyślałam, że dziewcze będzie potem jedną z kilku Zuź w klasie..tak jak za moich czasów miałam w klasie 3 imienniczki Agnieszki..stwierdziliśmy, że nasza Malutka będzie Alicją Zuzanną..
 
reklama
A ja jestem mamą Basi i muszę przyznać, że mimo powrotu do starych imion, Basiek jest mało:tak: I dobrze, przynajmniej nie będzie miała tak jak jej mama (6 Kasiek w klasie:szok:) Popularne imiona z otoczenia Natalia, Alicja, Oliwia, Hania, Julia, Zuzia, Maja, Lena, a chłopcy to Jakub, Antek, Kacper, Mateusz:happy:
 
A ja mam 2 synów- Kube i Mateusza i wiem że są to bardzo popularne imiona obecnie ale mi się poprostu baaardzo podobają! :-)A gdybym miała córeczke dałabym jej imię Zosia. Też bardzo mi się podoba:-)Dookoła nas pełno jest Nikoli, Julii Oli i Kacperków.
 
A ja mam corcie Ines, a to dlatego, ze maz obcokrajowiec, a wiele bym dala, zeby byla np. Zuzia. W ogole po urodzeniu na Malwinke mi wygladala, choc nawet nie rozwazalam tekiego imienia. Ja jestem justyna i nie bylo to takie popularne, jak sie rodzilam, a mimo to w sredniej szkole bylo na 4 w klasie
 
Mój synek ma na imię Kacper a miał być Zuzią :tak:.Kacper to rzeczywiscie bardzo popularne imię.Ja mam na imię Donata i bardzo je lubię.W czasach szkolnych byłam jedyna Donatą w okolicy.Teraz juz mam kilka imienniczek :-):-):-).
 
Witam.
Mojemu Synusiowi dałam na imię Franek. Już dawno, jeszcze jak nie planowałam potomstwa, wiedziałam, że mój Synek będzie miał tak na imię. Przyjście na świat mojego Synka zeszło się w czasie z modą na "stare" imiona, więc pewnie teraz będzie miał sporo imienników. Córeczce chciałam dać na imię Jadzia, co spotykało się z oburzeniem znajomych i stwierdzeniami, że skrzywdzę dziecko:baffled::confused:.
Cieszę się, że imiona naszych Dziadków wracają do łask.
 
Witam ;)
Moj synek ma na imie FILIPEK :)

a co do imion to wydaje mi sie ze najpopularniejsze to: Julia,Wiktoria,Oliwia,Maja, Kuba, Mateusz,Kacper.. :):)


12471.png




 
moj synek ma na imie Jan Marek (Jan po dziadku)
moja cora Blanka Anna
na Blanke uparl sie maz, ja chcialam Ige lub Ide
u mnie w otoczeniu najwiecej jest Filipkow, Tymkow, Kubusiow, Oskarkow i Szymonkow
z dziewczynek najwiecej Natalii, Zuzi, Julek, Nikolek, Nadii
 
reklama
ja mam córeczke Klaudie...synka bym chciała Gracjana

a u mnie wkoło same Wiktorie, Julki, Kubusie i Mateusze;-)
 
Do góry