reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadżerka

Miałam jakiś czas temu, ogólnie to raczej nie boli; Po prostu tak jak badanie ginekologiczne jest mało przyjemne tak i sam zabieg. Ale spokojnie da się wytrzymac.
 
reklama
Witam Was wszystkie!
Jestem pięć dni po zabiegu wymrażania nadżerki. Sam zabieg przebiegł standardowo. Objawy po też są taie jak opisujecie. Chcę starać się o dziecko. Lekarz powiedzial mi, że wystarczy zaczekać dwa tygodnie. Nie wiem czy to możliwe. Może któraś z Was miała podobny problem?
Serdecznie pozdrawiam.
 
Witam Was wszystkie!
Jestem pięć dni po zabiegu wymrażania nadżerki. Sam zabieg przebiegł standardowo. Objawy po też są taie jak opisujecie. Chcę starać się o dziecko. Lekarz powiedzial mi, że wystarczy zaczekać dwa tygodnie. Nie wiem czy to możliwe. Może któraś z Was miała podobny problem?
Serdecznie pozdrawiam.
Dziwne:szok: bo mi lekarz nie kazał współżyć przez miesiąc po zabiegu a co dopiero staraćsię o dziecko,oprócz tego dostałam jeszcze leki przeciwzapalne których nie można stosować w ciąży.Ja bym Ci radziła odczekać 1 cykl.Pozdrawiam.
 
Ja również po zamrażaniu nadżerki nie mogłam się kochać przez długi czas. Teraz mi się podobno nawróciła jakaś mała nadżerka, ale po ciąży powinna sama zniknąć. Zobaczymy w październiku ;]
 
Ja miałam w sumie wymrażane 2 nadżerki. Nie bolało, ale to nic przyjemnego. Pamiętam tylko, że po zabiegu występuje uderzenie gorąca - lekarka mówiła, żeby chwilkę posiedzieć w poczekalni. Ze mnie się nic nie lało, miałam tylko lekkie plamienia bezpośrednio po. Nie wolno mi było współżyć później przez miesiąc. Te zabiegi nie miały żadnego wpływu na zajście, czy donoszenie ciąży, ale wiem, że każdy zabieg na szyjce macicy ją osłabia.
 
BURA -pocieszylas mnie bo wlasnie staramy sie o 3 dziecko od pol roku a 1,5 roku temu mialam wymrazana niewielka nadzerke i juz szukam wszedzie przyczyny i myslalam ,ze to moze po wymrazaniu ,ale skoro piszesz ,ze nie ma to wplywu na zajscie to chociaz tu sie wyjasnilo...czyli bede szykac przyczymy niepowodzen dalej.
pozdrawiam:tak:
 
Ja mialam wymrażana nadżerke przed ciążami. Ze mnie lała się potem wodnista wydzielnina z miesiąc, nie wspominam dobrze tego czasu.Oczywiście zakaz współżycia przez chyba miesiąc czy dwa(juz nie pamiętam).
Teoretycznie każda ingerencja na szyjce może doprowadzic do jej bliznowacenia(nawet poród), ale to raczej sporadyczne.
 
Ja miałam nadżerke zamrażaną w wieku 18 lat, na początku dostałam globulki, potem chodziłam na takie "opatrunki" ( na minutę do 3 z tego co pamiętam, ale mogę sie mylić miałam gazika nasączonego jakimś preparatem), potem suma sumarum musiałam iść zamrażać. Pamiętam, że po zabiegu bardzo bolały mnie jajniki, do tego stopnia, że jak tylko doczołgałam się na II piętro to zaległam w ciuchach na łóżku i tak zasnęłam.

Jeszcze jakiś rok temu mój ginekolog (inny niż ten, do którego chodziłam mając lat 18) stwierdził, że mam nadżerkę, ale niewielką, wiec narazie nie trzeba z tym nic robić.
 
Hej, podejmuję wątek.
Ja też kilka dni temu maiłam wypalaną nadżerkę.nie będę rozpisywać się o samym zabiegu, nie ma czego wspominać.moje pytanie dotyczy zakazów po:wiadomo-seks odpada, kąpiele tez.co z dźwiganiem?mam 7- mio miesięczna córkę-czy noszenie jej na rękach może mi jakoś zaszkodzić?
 
reklama
ja miałam wypalaną nadżerkę 2tyg temu i teraz właśnie czekam na miesiączkę....
i zastanawia mnie jedna sprawa: biorę microgynon więc teoretycznie wiem kiedy powinnam dostać miesiączkę (własnie dziś powinna być) ale jej nie ma... i zastanawiam się, czy wypalanie nadżerki może spowodować opóźnienie miesiączki?
jak myślicie?
 
Do góry