reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

I mam pytanie do Was - jak czesto powinien robic kupke? Ostatni raz robil ponad dobe temu. Kolki raczej nie ma bo brzusio jest miekki, pierdzi na calego no i nie placze (chyba, ze jak jest pora karmienia) i sie zastanawiam czy po prostu abo mu sie nie chce, albo ma zatwardzenie. I nie wiem co mu wtedy podac? czy sa jakies czopki dla takich maluszkow?


moja mala nie robila kupy przez 1,5 tyg, wiec wymusilismy mydelkiem, potem znowu nie robila przez 2 di, wiec wymusilismy, potem znowu tydzien, wiec do leakrza i w sumei nic nowego sie nie dowiedzialam. wiec poszperalalm w necie i ktos pisala o masazach i zeby nozki do brzuszka podgiac, tak zeby pupa poszla az do gory i tak potrzymac chwile i tak kilka razy - nam to pomoglo :) teraz robi kupe co dwa dni
 
reklama
Witam.
Ja mam takie bóle w krzyżu i w podbrzuszu że nawet zmiana pozycji nie pomaga, zaraz gorącą kąpiel wezme i zobacze co będzie. Jak nie pomoże to chyba będę miała kurs do szpitala. Ale już wytrzymać nie moge z bólu. Ale nie mam skurczy i nie wiem co robić. Aż się boje że nie poznam że to już coś się dzieje...
 
sloszym masaze, i "pompki" stosujemy. A Adas sie zdecyowal na robienie kupek noca ;-)

Agus, mi czop odszedl zupelnie po masazu szyjki. A bole licz sobie kiedy tylko sie nasilaja. Moja kumpela myslala, ze corka ja kopie - nie pomyslala ze skorcze dopoki nie zaczela liczyc nasilen - okazalo sie ze ma co 3-4minuty. Ja pojechalam na emergency jak mialam skurcze co 20-30 min, drugi raz jak mialam co 12 min, trzeci raz co 6-7 i juz zostalam (nie do konca liczylam ile trwaja) Jesli czujesz, ze musisz jechac - jedz - przyjac cie musza, a jest zawsze szansa, ze juz zostawia ;-)
Powodzenia i trzymam kciuki oczywiscie! :-)
 
reklama
Jestem na sali przed porodowej czy coś takiego. Bóle mam co 5min. naruszyli Mi czop i trochę tam leci ale wód brak. Mnie zatrzymali a mój musiał do domu jechać i ma byc pod telefonem. Bóle mam dosyć ostre a dali mi parę godz temu dwie tabletki. Połozna Powiedziała ze mały chce wyjść i sie pcha ale rozwarcia brak więc trzeba czekać. Jak dobrze ze teraz internet to nawet w telefonie jest. :-)
 
Do góry